Адвокат Андрій Фомічов — представник АПІТУ в Громадській раді при Державній фіскальній службі України

Наказом Державної фіскальної служби України від 13.10.2014 № 184 затверджений Персональний склад 
Громадської ради при Державній фіскальній службі України. Асоціацію підприємств інформаційних технологій України в цій раді представляє Андрій Фомічов, делегований Правлінням АПІТУ.

Андрій Володимирович Фомічов (народився 3 грудня 1982) — адвокат, керівник практики податкового права адвокатського об’єднання «Юскутум», спеціалізується на розв’язанні спорів з податковими та митними органами, консультуванні на податкову тематику, податковій адвокатурі.

Закінчив Національний університет державної податкової служби України, 2005 року, магістр. 

Отримав право на заняття адвокатською діяльністю (з 2009), є членом Асоціації правників України та Асоціації податкових радників, спікером семінарів та практикумів.

Має 10-річний досвід з консультування з податкових питань діяльності українських та міжнародних компаній, навички супроводження податкових перевірок, а також спеціалізується у сфері податкової адвокатури. Займається представництвом інтересів і захисту законних прав у спорах з податковими (в т.ч. управління фінансових розслідувань) та митними органами.

Досвід роботи включає роботу зі справами по відшкодуванню ПДВ, спори по застосуванню та використанню загальної та спрощеної систем оподаткування, скасування рішень щодо донарахування податкових зобов’язань.

В якості податкового адвоката супроводжує кримінальні провадження за економічними злочинами, передбаченими статтями Кримінального кодексу України такими як: ст. 209 “Легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом”; ст. 212 “Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів”; ст. 2121 “Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, ст. 216 “Незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок”.

Серед клієнтів — мережа ресторанів Євразія, корпорація Miratech, файлообмінний сервіс EХ.UA, мережа фітнес-клубів SportLife, міжнародні ІТ компанії Innovecs, Jelastic.

В рамках добровільної та безоплатної правової допомоги супроводжує справи Національного музею Тараса Шевченка по супроводженню конкурсних торгів.

Публікації:

Контакти: andriy.fomichovjuscutum.com, тел.: +38 067 401 8033

Проектом Положення про Громадську раду при ДФС України передбачено створення Комітетів з питань:
  • податкової політики; 
  • митної політики;
  • запобігання та протидії корупції, контрабанді та з питань діяльності органів  фінансових розслідувань і податкової міліції
Виконавча адміністрація АПІТУ вітає Андрія Фомічова з входженням до авторитетного дорадчого органу. Впевнені що досвід Андрія допоможе вирішенню системних проблем нашої галузі через розробку та внесення змін до законодавства.