Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору — слухання в парламенті

03 лютого 2016 року о 15:00 у Верховній Раді України відбулись парламентські слухання на тему «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору» відповідно до  Постанови Верховної Ради України від 25.11.2015 № 829-VIII.

Організатором слухань виступив Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку.

В слуханнях прийняли участь представники АПІТУ.

Виступили з доповідями, представляючи позицію АПІТУ:

  • «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій як вирішальний фактор розвитку інформаційного суспільства України». Елліна Шнурко-Табакова – голова Правління  АПІТУ;
  • «Реформування управління ІТ та кібербезпеки в органах державної влади України». Олексій Янковський – президент ГО "ISACA Київ";
  • «Цифрові технології як основа сучасних реформ в освіті». Тетяна Нанаєва – директор з корпоративних справ Intel в  Україні та СНД, INTEL Україна Член правління АПІТУ голова комітету модернізації та інформатизації освіти ГР МОН України.

Повний відеозапис слухань:

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Рекомендації слухань готуються Комітетом з питань інформатизації та зв’язку до затвердження постановою Верховної Ради України (додаються). Пропозиції до проекту рекомендацій можна подавати до Комітету з питань інформатизації та зв’язку та до АПІТУ на адресу infoapitu.org.ua для підготовки узагальнених пропозицій від Асоціації.

Стенограма слухань розміщена за адресою: http://static.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/SL030216.htm

Презентації доповідачів див.: http://komit.rada.gov.ua/documents/sluhannja/72861.html

Прикріплений файлРозмір
hearings-draft-recommendations.doc145.5 КБ