Влада і бізнес партнери

03.07.2007 відбувся форум "Влада і бізнес партнери". Представники АПІТУ - Юрій ПЕРОГАНИЧ (виконавча адміністрація) та Віктор БЕРНАДСЬКИЙ (Панасонік ЦІС Ой) взяли участь у секції «Реформа системи технічного регулювання». В роботі секції також брали участь заступник Міністра економіки України ПАНТЕЛЕЄНКО Віктор Михайлович, голова Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики ЛОСЮК Лариса Володимирівна, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, генеральний директор Української асоціації виробників тютюнових виробів ПРОДАН Оксана Петрівна.

На секції, зокрема, розглядалися питання:

«Шляхи переходу від обов’язкової сертифікації до оцінки відповідності. Гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими. Проблеми та шляхи їх вирішення». Доповідає ЧЕРЕПКОВ Сергій Тимофійович - заступник Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики

«Основні підходи до створення системи державного ринкового нагляду», доповідає МУХАРОВСЬКИЙ Михайло Якович - генеральний директор державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів"

«Технічне регулювання в Україні: ключові питання для росту економіки та розвитку бізнесу». Презентує ІБРАГІМОВ Санжар - заступник керівника проекту «Ділове середовище та розвиток підприємництва в Україні» Міжнародної фінансової корпорації.