7 Рамкова програма Європейського Союзу - як взяти участь

Для пошуку партнерів серед європейських науково-дослідних установ і наступного отримання грантів з Євросоюзу на спільні розробки рекомендується надати інформацію до довідника (див. нижче і в додатку). Публікація інформації - безкоштовна.

* * * * *

Інформаційний лист № 242
від 07 вересня 2009 року

Львівський ЦНТЕІ
м.Львів, пр.В.Чорновола, 57
тел. 52-32-00, факс 52-33-44

Про проект SCUBE-ICT

Львівський ЦНТЕІ у рамках проекту 7 Рамкової програми Європейського Союзу SCUBE-ICT «Стратегічна співпраця України, Білорусії та ЄС у сфері інформаційних та комунікаційних технологій» спільно з членами консорціуму SCUBE-ICT формує довідник «Promotion Guide Featuring Ukrainian R&D organizations», тобто інтегрований документ, в якому буде представлено інформацію про українські організації та їх розробки і досягнення у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Це довідник буде служити базовим інформаційним джерелом про можливості українських організацій у сфері ІКТ для потенційних партнерів і замовників з Європейського Союзу. Довідник буде поширюватись консорціумом SCUBE-ICT під час найбільших міжнародних подій у сфері ІКТ та надсилатися європейським організаціям шляхом прямої розсилки.

Представлення інформації здійснюється безкоштовно. Для включення інформації у довідник необхідно до 22 вересня 2009 р. надіслати на адреси ivanppp [на] cstei.lviv.ua та oklyuchyk2 [на] gmail.com анотовану інформацію розміром до 2-х сторінок формату А4 про Вашу організацію та її розробки згідно форми, яка додається.

Рекомендуємо Вам регулярно переглядати сторінку подій проекту SCUBE-ICT в Україні і за кордоном http://cstei.lviv.ua/ua/catalog/83 . Там регулярно розміщуються нові пропозиції від наших європейських партнерів. Сподіваємось, що для Вас корисними будуть:

Для контактів: моб.тел. 050 9292396 – Іван Кульчицький, 099 9064447 – Олена Ключик.

З повагою, Заступник директора ЛвЦНТЕІ,
координатор проекту в Україні Іван Кульчицький

Додаток. – Форма опису організації/розробки: Forma_For_Guide_and_logo.doc.

Прикріплений файлРозмір
Forma_For_Guide_and_logo.doc39.5 КБ