Наукові дослідження

Кабмін призначив повноважний орган з акредитації на проведення науково-технічної експертизи

Постановою Кабміну від 31 травня 2010 № 376 Державний комітет з питань науково-технічного та інноваційного розвитку призначено повноважним органом з визначення порядку акредитації фізичних та юридичних осіб на право проведення науково-технічної експертизи.

Зазначений Комітет повинен затвердити форму відповідного свідоцтва і перелік документів, що надають право на заняття експертної діяльністю та надання експертних послуг без отримання свідоцтва.

У зв'язку з прийняттям цієї постанови втратила чинність постанова КМУ від 2 жовтня 2003 року № 1537 "Про надання Міністерству освіти і науки повноважень щодо державної акредитації фізичних та юридичних осіб на право проведення наукової та науково-технічної експертизи".

7 Рамкова програма Європейського Союзу - як взяти участь

Для пошуку партнерів серед європейських науково-дослідних установ і наступного отримання грантів з Євросоюзу на спільні розробки рекомендується надати інформацію до довідника (див. нижче і в додатку). Публікація інформації - безкоштовна.

* * * * *

Інформаційний лист № 242
від 07 вересня 2009 року

Львівський ЦНТЕІ
м.Львів, пр.В.Чорновола, 57
тел. 52-32-00, факс 52-33-44

Про проект SCUBE-ICT

Львівський ЦНТЕІ у рамках проекту 7 Рамкової програми Європейського Союзу SCUBE-ICT «Стратегічна співпраця України, Білорусії та ЄС у сфері інформаційних та комунікаційних технологій» спільно з членами консорціуму SCUBE-ICT формує довідник «Promotion Guide Featuring Ukrainian R&D organizations», тобто інтегрований документ, в якому буде представлено інформацію про українські організації та їх розробки і досягнення у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Це довідник буде служити базовим інформаційним джерелом про можливості українських організацій у сфері ІКТ для потенційних партнерів і замовників з Європейського Союзу. Довідник буде поширюватись консорціумом SCUBE-ICT під час найбільших міжнародних подій у сфері ІКТ та надсилатися європейським організаціям шляхом прямої розсилки.

Прикріплений файлРозмір
Forma_For_Guide_and_logo.doc39.5 КБ
RSS-матеріал