Лист Ради національних асоціацій товаровиробників щодо українсько-швейцарського співробітництва

Міністерство економіки України на постійній основі проводить роботу щодо надання консультативної допомоги вітчизняним підприємствам та організаціям у створенні ними своїх представництв за кордоном, надає інформацію щодо порядку відкриття, реєстрації та діяльності таких представництв згідно з чинним законодавством держав перебування, надає сприяння у встановленні ділових контактів.

З огляду на зазначене Мінекономіки повідомляє, що швейцарська урядова установа – агентство з просування торгівлі та інвестицій “OSEC Location Switzerland”, яка надає допомогу зарубіжним підприємствам у веденні бізнесу в Швейцарії, спільно з Швейцарсько-Українською бізнес палатою, за підтримки Посольства Швейцарії в Україні проводить “Swiss Business Day” (далі – захід), який відбудеться в м. Києві 15 жовтня 2009 року.

Метою заходу є ознайомлення українських суб’єктів господарської діяльності з перевагами Швейцарії як місця ведення бізнесу та сприяння подальшому розвитку економічних відносин між Україною та Швейцарією.

Програмою заходу передбачається виступ представників ділових кіл Швейцарії щодо можливості ведення бізнесу в цій країні, банківського та фінансового сектору економіки, налагодження ділових контактів українських і швейцарських бізнесменів.

Ураховуючи викладене, Мінекономіки пропонує розглянути зазначену пропозицію і повідомити до 18 вересня 2009 року щодо Вашої участі у даному заході.

Програма заходу

Час Зміст Доповідач
13:00 Реєстрація
14:00 “Gruezi & Добрий день” – досвід східноєвропейської компанії з відкриття бізнесу в Швейцарії Renova Management AG,Даніель Гроцький
14:25 Стабільність, правова захищеність та банківська таємниця в Швейцарії – чи змінилось щось у зв’язку з фінансовою кризою? PricewaterhouseCoopers,
Роджер Велті.
BodmerFischer Attorneys at Law,
Марк Блуменфелд
14:50 Відкриття фірми в Швейцарії BaselArea Economic Promotion, Міхаель Бертрам
15:15 Майбутнє фінансового ринку Швейцарії Представник швейцарської банківської спільноти
15:35 Дискусія: “Україна & Швейцарія”
Питання і відповідіт
Представники української бізнес спільноти. Доповідачі з Швейцарії
17:00 Фуршет + індивідуальні зустрічі з представниками швейцарської бізнес-делегації

Робочі мови: англійська / українська (синхронний переклад)

Організатор
Швейцарське агентство з просування торгівлі та інвестицій (OSEC)

Дата проведення
Четвер, 15 жовтня 2009 року

Тривалість заходу
З 14:00 до 17:00, наприкінці фуршет

Місце проведення
Україна, м. Київ 01001, вул. Тарасова, 5А

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму та надішліть її електронною поштою skuck@ukrcham.ch чи факсом + 41 43 344 42 92, або зареєструйтеся на інтернет-сайті www.ukrcham.ch

Більш докладна інформація Швейцарсько-Українська Бізнес Палата
Seestrasse 42 CH-8802 Kilchberg – Zurich Switzerland
Світлана Кук, менеджер проекту, тел. + 41 76 581 22 66

skuck@ukrcham.ch www.ukrcham.ch