Українські користувачі ліцензійних Windows відсьогодні можуть безкоштовно використовувати антивірус Microsoft Security Essential

Київ, 17 лютого 2010 року. – Відсьогодні локалізовані українська та російська версії антивірусного програмного забезпечення Microsoft Security Essentials (MSE) офіційно доступні українським користувачам. Антивірусна програма безкоштовно доступна некомерційним користувачам лише ліцензійних версій операційних систем Windows за адресою www.microsoft.com/security_essentials.

MSE забезпечує захист домашнього комп’ютера від вірусів, програм-шпигунів та інших шкідливих програм. За результатами незалежних тестувань, це – одна з найкращих антивірусних програм для приватних користувачів: організація AV Comparatives.org присвоїла MSE найвищу оцінку «Advanced +» в тестах на продуктивність й виявлення загроз, які було проведено в листопаді та грудні 2009 року.

«Ми закликаємо українських користувачів комп’ютерів приділяти більше уваги інформаційній безпеці. Мова йде не лише про встановлення антивірусу: необхідний системний підхід, котрий враховує усі можливі ризики, пов’язані з повсякденною роботою користувача в Інтернеті. Фундамент безпеки ПК – це ліцензійна операційна система. Windows 7 містить вбудований брандмауер, а регулярні оновлення забезпечують постійний захист від нових загроз. Браузер Internet Explorer 8 визнаний найбезпечнішим браузером завдяки багатьом його можливостям, як, наприклад, SmartScreen Filter. Доповнюючи цю систему захисту, Microsoft Security Essentials допоможе навіть недосвідченим користувачам забезпечити безпеку домашнього комп’ютера», – зазначив Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Однією з перших на випадки поширення нових комп’ютерних вірусів та хакерських програм в Україні відреагувала компанія «Київстар», звернувшись до «Майкрософт Україна» з проханням надати новий антивірусний продукт для захисту своїх абонентів. Як відзначив Віталій Ворожбит, директор з управління та розвитку продуктів «Київстар»: «Сьогодні комп’ютерні віруси можуть загрожувати не лише працездатності комп’ютера, але й бути інструментом для вилучення коштів з рахунків користувачів мобільних телефонів та поширювати незаконний контент – порнографію. Щоб захистити наших клієнтів від подібного вірусу та протистояти його поширенню в українській мережі, «Київстар» звернувся за допомогою до компанії Microsoft. Ми вітаємо запуск нового безкоштовного антивірусного продукту та рекомендуємо нашим клієнтам ефективний спосіб захисту свого комп’ютера: використання ліцензійних програм та антивірусу Microsoft Security Essentials».

З моменту свого глобального анонсу у вересні 2009 року Microsoft Security Essentials отримав безліч позитивних відгуків, як з боку користувачів, так і експертів-оглядачів антивірусних програм. За результатами незалежних тестів та досліджень, Microsoft Security Essentials забезпечує надійних захист персонального комп’ютера від вірусів та атак, а у деяких випадках ефективність цього ПЗ навіть вище, ніж у платних продуктів. У грудні 2009 року безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials, поруч з комерційним продуктом Microsoft Forefront Client Security, взяв участь у порівняльному тесті антивірусних програм на ОС Windows 7, котрий проводив авторитетний журнал Virus Bulletin. Обидва антивіруси виявили 100% вірусів зі світової вірусної колекції, котру використовували при проведенні даного тесту.

Microsoft Security Essentials забезпечує захист комп’ютера від усіх відомих загроз: вірусних атак, шпигунських та шкідливих програм, руткітів та інших небезпек, працюючи у режимі реального часу у фоновому режимі, не знижуючи продуктивність комп’ютера та не відволікаючи користувача від інших задач. Інформація про нові віруси та шкідливі програми завантажується у базу даних Microsoft Security Essentials автоматично. Таким чином, це антивірусне ПЗ відповідає найновішим вимогам комп’ютерної безпеки.

Microsoft Security Essentials – перше антивірусне ПЗ корпорації, в котрому реалізована найновіша технологія Dynamic Signature Service, яка гарантує миттєвий (Zero day) захист комп’ютера від нових видів атак. У продукті також реалізовано аналізатор поведінки, що дозволяє знаходити та блокувати активні процеси, які виконують потенційно шкідливі дії, схожі на дії шкідливих програм.