Директор АПІТУ візьме участь у спеціальному заході Американської торгової палати в Україні

Американська торгова палати в Україні проводить спеціальний захід з нагоди оновлення випуску 2010 року "Співробітництва з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України" (скорочена назва - Партнерство). Випуск Партнерства синхронізований з виходом Плану економічних реформ Президента Януковича.

На захід запрошені члени Палати, представники партнерів палати з урядових кіл України, а також представники дослідних центрів, експерти, донори, дипломатичної спільноти і правозахисних організацій для обговорення концепції підвищення конкурентоспроможності української економіки з наголосом на необхідні законодавчі та регуляіторні реформи в умовах економічного спаду і глобальних тенденцій зростання, а також можливостей для просування реформ у поєднанні з Планом економічних реформ Президента. На захід запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Захід відбудеться в Середу, 23 Червня в 19:00 в готелі InterContinental в Києві.

Учасники зустрічі обговорять важливість скоординованих дій державних установ (законодавчої, виконавчої та судової гілок влади) з приватним сектором, експертами та неурядовими організаціями для того, щоб спільне бачення і узгоджений план дій були розроблені і впроваджені для руху економічних реформ і підвищення конкурентоспроможності української економіки.

АПІТУ є учасником коаліції з підготовки і поширення Партнерства. Партнерство є «живим» документом, який оновлюватиметься кожні 6 місяців. Офіс АПІТУ вітає та чекає на коментарі й критичні зауваження з метою постійного вдосконалення та узгодження тексту Партнерства.

Завантажити текст Партнерства українською мовою можна за посиланням http://chamber.ua/123456/Competitiveness-UKR-Update-2010.pdf