Самоорганізація ринку

Директор АПІТУ візьме участь у спеціальному заході Американської торгової палати в Україні

Американська торгова палати в Україні проводить спеціальний захід з нагоди оновлення випуску 2010 року "Співробітництва з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України" (скорочена назва - Партнерство). Випуск Партнерства синхронізований з виходом Плану економічних реформ Президента Януковича.

На захід запрошені члени Палати, представники партнерів палати з урядових кіл України, а також представники дослідних центрів, експерти, донори, дипломатичної спільноти і правозахисних організацій для обговорення концепції підвищення конкурентоспроможності української економіки з наголосом на необхідні законодавчі та регуляіторні реформи в умовах економічного спаду і глобальних тенденцій зростання, а також можливостей для просування реформ у поєднанні з Планом економічних реформ Президента. На захід запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Захід відбудеться в Середу, 23 Червня в 19:00 в готелі InterContinental в Києві.

Учасники зустрічі обговорять важливість скоординованих дій державних установ (законодавчої, виконавчої та судової гілок влади) з приватним сектором, експертами та неурядовими організаціями для того, щоб спільне бачення і узгоджений план дій були розроблені і впроваджені для руху економічних реформ і підвищення конкурентоспроможності української економіки.

АПІТУ є учасником коаліції з підготовки і поширення Партнерства. Партнерство є «живим» документом, який оновлюватиметься кожні 6 місяців. Офіс АПІТУ вітає та чекає на коментарі й критичні зауваження з метою постійного вдосконалення та узгодження тексту Партнерства.

Завантажити текст Партнерства українською мовою можна за посиланням http://chamber.ua/123456/Competitiveness-UKR-Update-2010.pdf

Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

Повідомляємо про участь Асоціації підприємств інформаційних технологій України у складі Громадської ради з питань Інформаційно-комунікаційних технологій та проведення Форуму в рамках проекту «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Форум, що відбувся 17 грудня в Українському домі, підвів підсумки реалізації першого етапу проекту. Всі зареєстровані кандидати у Президенти України, керівники політичних партій України і парламентських фракцій отримали примірник Настанов, що був напрацьований більш ніж двадцятьма професійними асоціаціями та громадськими організаціями – членами Громадської ради з питань ІКТ. На пропозицію АПІТУ в Настанови внесено більше десятка нагальних завдань розбудови інформаційного суспільства в України.

Участь у Форумі взяли понад 70 осіб - представники професійних об’єднань у сфері ІКТ, громадських організацій, органів державної влади та ЗМІ.

Див. також:

«Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

19 жовтня, м. Київ. - Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій 19 жовтня, у день офіційного початку кампанії з виборів Президента України, провела прес-конференцію з нагоди презентації свого проекту «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Документ є результатом колективної творчості експертів з більш ніж 20 фахових та громадських організацій, які репрезентують практично всі основні сегменти галузі інформаційних та комунікаційних технологій України. Структурно він складається з переліку майже шести десятків найактуальніших проблем галузі та конкретних пропозицій щодо їх вирішення.

Представники галузі ІКТ запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї та інструменти інформаційного суспільства та звернулися до можливих майбутніх лідерів країни з пропозицією використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю цих питань.

Российские ИТ дистрибюторы разрабатывают правила работы с производителями и розничными сетями

Газета «Коммерсантъ» № 186(4003) от 14.10.2008
http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=1040702

Сегодня представители крупнейших дистрибуторов IT-оборудования — компьютерной техники и телекоммуникационного оборудования — рассчитывают утвердить новые правила работы с производителями и розничными сетями. Как стало известно "Ъ", дистрибуторы проинформируют поставщиков, что по итогам 2008 года темпы роста продаж замедлятся на 5-10%, и попросят своих партнеров скорректировать сроки товарного кредитования. Сегодня у производителей отсрочка платежа составляет 30-40 дней, а у розничных сетей — от 90 до 120 дней.

RSS-матеріал