Нас запрошують

Комитет Ассоциации АП КИТ по образованию информирует о своей работе и приглашает на заседание 10 октября 2011 г.

I. Новости комитета АП КИТ по образованию:

18 августа 2011 г. в зале коллегий Министерства образования и науки РФ прошла встреча представителей ИТ-индустрии с заместителем Министра А.К. Пономаревым. Подробнее - http://www.apkit.ru/committees/education/news/index.php?ELEMENT_ID=13722

21 июля 2011 г. на сайтах НАРК и АП КИТ опубликованы недавно утвержденные профстандарты в области ИТ: «Специалист информационной безопасности», «Специалист по информационным системам».

Подробнее - http://www.apkit.ru/committees/education/news/index.php?ELEMENT_ID=13707

II. Обсуждение проекта федерального закона «Об образовании в Российской Федерации» в Торгово-промышленной палате РФ

Приглашаем членов комитета АП КИТ по образованию принять участие в обсуждении проекта ФЗ «Об образовании в Российской Федерации». Текущая версия закона и отдельно список новелл доступны по ссылке http://mon.gov.ru/dok/proj/7786/

Приглашение обсудить перспективы развития свободного программного обеспечения на «FOSS Sea 2010», 16-17 сентября Одесса

В адрес АПИТУ поступило приглашение принять участие в третьей Международной конференции «FOSS Sea 2010», которая пройдёт с 16 по 17 сентября в городе Одессе. В рамках конференции планируется Software Freedom Day, а для начинающих пользователей свободного/открытого программного обеспечения будет организован Install Fest.

Задача конференции — обеспечить эффективное общение и обмен информацией, обсудить перспективы развития свободного программного обеспечения, инициировать новые проекты по использованию СПО в науке и образовании.

Место проведения официальной части — Большая Физическая аудитория ОНУ (Пастера, 27), неофициальной — скалодром альпклуба «Одесса».

До 12 сентября участники могут подать свои тезисы докладов, блиц-докладов или мастер-классов в одну из секций конференции: введение в тематику свободного/открытого ПО; свободное/открытое ПО в образовании и науке; решения свободного/открытого ПО для государственного и общественного секторов; решения свободного/открытого ПО для бизнес-сектора; аппаратные решения на базе свободного/открытого ПО; взаимодействие разработчиков и пользователей свободного/открытого ПО; научные проекты с применением свободного/открытого ПО; свободное/открытое ПО в Web-пространстве; высокопроизводительные системы и кластера.

Реєстрація на засідання робочої групи з питань функціонування вантажних митних комплексів

23 червня 2010 року о 14:00 в приміщенні Державної митної служби України за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська 11-г відбудеться друге засідання робочої групи з питань функціонування вантажних митних комплексів.

Прохання всіх бажаючих прийняти участь реєструватися за адресою lawyerapitu.org.ua до 22 червня 2010 року, до 12:00 години.

Директор АПІТУ візьме участь у спеціальному заході Американської торгової палати в Україні

Американська торгова палати в Україні проводить спеціальний захід з нагоди оновлення випуску 2010 року "Співробітництва з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України" (скорочена назва - Партнерство). Випуск Партнерства синхронізований з виходом Плану економічних реформ Президента Януковича.

На захід запрошені члени Палати, представники партнерів палати з урядових кіл України, а також представники дослідних центрів, експерти, донори, дипломатичної спільноти і правозахисних організацій для обговорення концепції підвищення конкурентоспроможності української економіки з наголосом на необхідні законодавчі та регуляіторні реформи в умовах економічного спаду і глобальних тенденцій зростання, а також можливостей для просування реформ у поєднанні з Планом економічних реформ Президента. На захід запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Захід відбудеться в Середу, 23 Червня в 19:00 в готелі InterContinental в Києві.

Учасники зустрічі обговорять важливість скоординованих дій державних установ (законодавчої, виконавчої та судової гілок влади) з приватним сектором, експертами та неурядовими організаціями для того, щоб спільне бачення і узгоджений план дій були розроблені і впроваджені для руху економічних реформ і підвищення конкурентоспроможності української економіки.

АПІТУ є учасником коаліції з підготовки і поширення Партнерства. Партнерство є «живим» документом, який оновлюватиметься кожні 6 місяців. Офіс АПІТУ вітає та чекає на коментарі й критичні зауваження з метою постійного вдосконалення та узгодження тексту Партнерства.

Завантажити текст Партнерства українською мовою можна за посиланням http://chamber.ua/123456/Competitiveness-UKR-Update-2010.pdf

Питання до наради з митних питань за участю Віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка

До уваги осіб, відповідальних за питання ЗЕД

21 травня генеральний директор АПІТУ взяв участь у засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України за участю Віце-прем'єр-міністра С. Тігіпка. На засіданні в основному розглядалися питання удосконалення законодавства про спрощену систему оподаткування. Прийнято рішення провести на цьому тижні окрему нараду у С. Тігіпка для розгляду митних питань. АПІТУ запропонувала наступні питання до цієї наради:

1) Визначення митної вартості.

Держмитслужба за 4 місяці 2010 на 37% збільшила збори до бюджету, але на 30% відстає від визначених Мінфіном планів. Для виконання планів зі збору ПДВ митниця піднімає митну вартість для всіх імпортерів і всіх товарів. При цьому ігноруються представлені експортні декларації країни відправлення, ігнорується ціна, завірена ТПП країни відправлення, вимагаються калькуляції виробника, які у цього виробника є комерційною таємницею. Асоціація готова надати конкретні документи, які стосуються імпорту по прямих контрактах з виробником у Німеччині.

2) Застаріла класифікація товарів.

Зустріч Віце-прем'єр-міністра України з питань економіки С.Л. Тігіпко з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України

21 травня 2010 року о 10.30 годині планується зустріч Віце-прем'єр-міністра України з питань економіки С.Л. Тігіпка з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.

Участь у зустрічі візьмуть представники Держкомпідприємництва, Мінекономіки, Мінфіну, Мінтрансзв'язку, Мінпраці, ДПА, Держмитслужби, Держспоживстандарту та члени Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. На засідання запрошений член Ради підприємців, генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

На засіданні, планується розглянути широке коло питань, серед яких:

  1. Нові складнощі при здійсненні закупівель товарів і послуг за державні кошти.
  2. Забезпечення безперебійного здійснення експортно-імпортних операцій.
  3. Впорядкування сертифікаційних та метрологічних послуг - обмеження вартості метрологічних робіт, які проводяться Держспоживстандартом для національних виробників;

В даному контексті від АПІТУ пропонується внести пропозиції:

  1. Прискорення переговорного процесу про створення Зони вільної торгівлі з країнами ЄС
  2. Прискорення імплементації до Митного тарифу Гармонізованої системи опису та кодування товарів 2007 року (для відміни окремого декларування компакт-дисків, які поставляються з основним пристроєм)
  3. Встановлення ставки мита 0% для товарів коду 8524 39 80 00 (диски для систем лазерного зчитування інші)
  4. Про зобов’язання державних органів надавати відповіді на звернення юридичних осіб (розроблений АПІТУ проект Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про звернення громадян” щодо надання права подавати звернення юридичним особам ”).

Пропозиції до порядку денного просимо направляти до Виконавчої адміністрації АПІТУ на адресу lawyer на apitu.org.ua до 14.30 14 травня 2010 року.

Відкриття Національного центру підтримки електронного урядування

Генеральний директор АПІТУ запрошений на захід з нагоди відкриття Національного центру підтримки електронного урядування, що відбудеться 27 квітня (вівторок) о 14.00 за адресою Хрещатик, 22.

Дні електронної демократії в Будинку Уряду

12 квітня в Секретаріаті КМУ відбулася нарада з підготовки проведення "Днів електронної демократії".

Планується, що 28 квітня в Будинку Уряду буде проведено виставку, а 29 квітня - в Клубі КМУ круглий стіл з тематики електронного урядування.

В нараді брали участь представники Управління у зв'язках з громадськістю та Упрвління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій Секретаріату КМУ, Головдержслужби, асаціацій сфери ІТ та медіа, міжнародних фондів і програм.

Ю. Пероганич (АПІТУ) запропонував у рамках провести презентацію діяльності Громадської ради з питань ІКТ та картин - переможців виставки дитячих малюнків, котру організувала АПІТУ. Олексанр Орєхов (Майкрософт) запропонував презентувати CRM, портальні рішення компанії та рішення C2G.

Програма виставки і круглого столу продовжує формуватися, тому компанії - Члени АПІТУ, котрі мають рішення, які полегшуть доступ людей до влади через ІТ технології, можуть долучитися до організації заходів Дня електронної демократії.

В разі зацікавленості звертайтеся до офісу АПІТУ.

Чи варто АПІТУ входити в Асамблею фахових організацій України?

З 2009 року групою керівників фахових асоціацій ведеться робота по організаційному оформленню Асамблеї фахових організацій України (АФОУ).

Серед членів Оргкомітету АФОУ, що функціонує з 2008 року, представники таких організацій:

- Інтернет Асоціація України (Тетяна Попова)
- Комісія з питань науки і технологій УСПП (Іван Пєтухов)
- Український союз виробників протипожежної продукції та послуг
- Спілка Фахівців з Нерухомого Майна України
- Асоціація "Інформаційні технології України" (Ігор Лисицький)
- Фумігаційна асоціація України
- Асоціація франчайзингу
- Українська Асоціація Меблевиків
- Туристична асоціація України
- Всеукраїнське Лікарське Товариство
- Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси
- Українська асоціація маркетингу

Метою АФОУ є формування узгодженої громадської позиції та вираження консолідованих інтересів представників українських фахових та підприємницьких кіл, участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері підприємництва та фахової діяльності.

Прикріплений файлРозмір
AFOU_Memo.doc32.5 КБ
AFOU_Reglament_OK.doc52 КБ

В рамках выставки CEBIT-2010 компания REVEN.GE устраивает презентацию уникальной системы кластеров и серверов

В рамках выставки CEBIT-2010, которая состоится с 2 по 6 марта 2010 года в Ганновере, итальянская компания REVEN.GE устраивает презентацию уникальной системы кластеров и серверов.

Особенность продукта 2-Red by Revenge Cluster в том, что он является полностью автоматизированной дублированной системой не требующей программного обеспечения, конфигурации и настройки.

2-Red by Revenge Cluster разработан по лучшим технологиям, для отображения информационного соединения использует память с протоколом Infiniband; осуществляет постоянный мониторинг рабочего состояния машин. Каждый жесткий диск имеет свой собственный контроллер для надежной и продолжительной работы.

Это решение не имеет себе равных на современном рынке серверов и кластеров.

Основные преимущества данной технологии: более быстрая и надежная работа серверов, полное устранение риска, связанного с конфигурацией ОС и потерей данных, экономия затрат на ПО.

Сервер а и кластеры компании REVEN.GE получили престижные международные награды.

Компания REVEN.GE приглашает посетить стенд компании в павильоне итальянской Коммерческой Палаты на выставке CEBIT-2010 в марте 2010 года.

О компании REVEN.GE

1995 – основание компании
2000 - победитель конкурса «Mondadori Informatica» в номинации «the best Workstation
Professional Graphics standing out the Italian market»

Європейський досвід законодавчого забезпечення сфери телекомунікацій

Голові Правління Асоціації підприємств
інформаційних технологій України
п.В.Цою

Шановний пане Цой,

Відповідно до графіку семінарів, стажувань народних депутатів України на друге півріччя 2009 року, затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України, Комітет з питань євроінтеграції спільно з Центром стратегічних досліджень проводить круглий стіл на тему: “Європейський досвід законодавчого забезпечення сфери телекомунікацій”.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу. Захід відбудеться 3 грудня 2009 року за адресою: м. Київ, вул. М.Грушевського 18/2, кімната 12. Просимо підтвердити участь.

З повагою, Павло Жовніренко,
Голова Правління Центру стратегічних досліджень

Комунікативна політика в Україні - перспективи запровадження

Директору АПІТУ Ю. Пероганичу

Комунікативний дискурс „Перспективи запровадження комунікативної політики в Україні” відбудеться 1 грудня 2009 року у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7) з 9 до 16 години.

Під час дискурсу планується представити погляд науковців та представників органів виконавчої влади на сучасні тенденції у сфері соціальних комунікацій.

Ваша участь у зазначеному заході буде важливою для подальшого удосконалення урядової політики у сфері комунікацій. Просимо підтвердити Вашу участь

Наталія ДНІПРЕНКО
Начальник Управління у зв’язках з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

RSS-матеріал