Відповідь ДПА у м. Києві щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг з програмного забезпечення


АПІТУ отримала відповідь від ДПА в м. Києві на свої звернення щодо оподаткування ПДВ операцій із постачання послуг з програмного забезпечення („ПЗ”) та операцій ремонту і технічного обслуговування електронно-обчислювальної техніки (див. попередню статтю).

У своєму листі від 10.03.2011 №2303/10/31-606 ДПА в м. Києві роз’яснює, що послуги з надання правовласником ліцензії на використання ПЗ забезпеченням слід розуміти як послуги з надання майнових прав інтелектуальної власності на об’єкт інтелектуальної власності, які підлягають оподаткуванню ПДВ за правилами підпункту «а» пункту 186.3 ст. 186 ПК України.

Також у вищевказаному Листі ДПА в м. Києві зазначає, що операції з ремонту рухомого майна, яке знаходиться на території України є об’єктом оподаткування ПДВ та повинно оподатковуватися на загальних підставах. В доповнення до цього, зауважимо, що за роз'ясненнями наданими фахівцями ДПА України на сторінках журналу «Вісник податкової служби України» №9 за березень 2011 року, послуги з установлення та ремонту комп'ютерів, комп'ютерних мереж, ремонту й обслуговування принтерів та іншої офісної техніки та підключення до мережі Інтернет не входять до переліку послуг зазначеного у пп. «в» п. 186.3 ст.186 Кодексу. Відповідно, такі послуги є об'єктом оподаткування ПДВ у загальновстановленому порядку за повною ставкою податку.

Прикріплений файлРозмір
2011_03_10_Reply_Kiev_State_Tax_Administration.doc2.43 MБ