Асоціацію ІТ-дистриб’юторів включено до Реєстру галузевих об’єднань виробників, імпортерів та експортерів України

23 травня 2007 року Міністр економіки України Анатолій Кінах підписав Свідоцтво про включення Асоціації ІТ-дистриб’юторів до Реєстру галузевих об’єднань виробників, імпортерів та експортерів України. Свідоцтво урочисто вручене директору Асоціації під час вчорашнього засідання Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України.

Реєстр утворено наказом Міністерства економіки України від 25.07.2006 №254 з метою збору та систематизації на загальнодержавному рівні достовірних даних про підприємства України, що входять до складу вітчизняних асоціацій товаровиробників, сприяння доступу українських товарів і послуг на зовнішні ринки шляхом розвитку співробітництва з зарубіжними суб’єктами господарської діяльності та відповідними закордонними і міжнародними об’єднаннями, вжиття ефективних заходів, спрямованих на захист інтересів українських виробників, імпортерів та експортерів. Реквізити підприємств, що входять до включеної до Реєстру асоціації, публікуються на сайті Мінекономіки. Включені до Реєстру асоціації отримують доступ до відповідної зовнішньоекономічної інформації Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу зовнішніх товарних ринків "Держзовнішінформ".

Асоціація ІТ-дистриб’юторів (http://apitu.org.ua) заснована в 2004 р. з ініціативи провідних українських постачальників та виробників комп’ютерної техніки. До Асоціації входить 18 компаній, які діють у сфері інформаційних технологій і належать до числа найбільших, серед яких вендори, дистриб’ютори, виробники комп’ютерної техніки, роздрібні мережі, системні інтегратори. Метою Асоціації є консолідація зусиль її членів для створення для них сприятливих умов діяльності, розробка засад етики учасників ринку, розробка і експертиза проектів нормативно-правових актів, що регулюють відносини суб’єктів IT-ринку, представництво інтересів учасників, насамперед перед державними органами.

Рада національних асоціацій товаровиробників (http://Rnat.org.ua) створена постановою КМУ від 08.12.2006 №1685 як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України. Серед завдань Ради – підготовка рекомендацій для створення умов ефективної діяльності вітчизняних товаровиробників, захисту їх інтересів на внутрішньому і зовнішньому ринках, розвитку системи ліцензування, сертифікації, технічного регулювання та контролю якості товарів, створення для вітчизняних товаровиробників сприятливих умов експорту/імпорту, запобігання обігу контрафактної продукції. Рада має, зокрема, право залучати до розгляду питань спеціалістів державних органів, одержувати від органів виконавчої влади необхідну інформацію, подавати пропозиції членам Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Асоціації ІТ-дистриб’юторів, ПРЕС-РЕЛІЗ

Сертифікат в форматі Adobe PDF certificate.pdf

Прикріплений файлРозмір
certificate.pdf234.19 КБ