Відзначення АПІТУ з нагоди дня підприємця

05.09.2008 в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського (Консерваторії) відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня підприємця.

В урочистостях взяли участь Голова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія КОРОЛЕВСЬКА, Міністр економіки України Богдан ДАНИЛИШИН, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Оксана ПРОДАН, представники Кабінету Міністрів та центральних і місцевих органів виконавчої влади, народні депутати, лідери об’єднань підприємців та громадських об’єднань, преса.

З цієї нагоди розпорядженням Голови Верховної Ради України за видатні досягнення у розвитку підприємницького середовища цінними подарунками (годинниками з зображенням споруди ВРУ) нагороджено кількох найактивніших керівників об'єднань підприємців.

Серед нагороджених - генеральний директор АПІТУ Юрій ПЕРОГАНИЧ. Нагороду вручали Арсеный ЯЦЕНЮК та Наталія КОРОЛЕВСЬКА.

Вітаючи підприємців, А. Яценюк зазначив, що їхня основна функція сьогодні - це не лише функція роботодавця і платника податків. На думку спікера парламенту, ключове завдання українських підприємців сьогодні - це формування середнього класу в країні.