Королевська Наталія

Дозвільна реформа. Перешкоди підприємницькій діяльності. Круглий стіл у Верховній Раді

Засідання круглого столу на тему: «Основні перешкоди у здійсненні підприємницької діяльності. Дозвільна реформа. Проблеми та шляхи розв'язання» відбудеться 27.02.2009.

Організатор: парламентський Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва (Голова Комітету - Н.Королевська).

У круглому столі візьме участь генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич

Відзначення АПІТУ з нагоди дня підприємця

05.09.2008 в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського (Консерваторії) відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня підприємця.

В урочистостях взяли участь Голова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія КОРОЛЕВСЬКА, Міністр економіки України Богдан ДАНИЛИШИН, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Оксана ПРОДАН, представники Кабінету Міністрів та центральних і місцевих органів виконавчої влади, народні депутати, лідери об’єднань підприємців та громадських об’єднань, преса.

З цієї нагоди розпорядженням Голови Верховної Ради України за видатні досягнення у розвитку підприємницького середовища цінними подарунками (годинниками з зображенням споруди ВРУ) нагороджено кількох найактивніших керівників об'єднань підприємців.

Серед нагороджених - генеральний директор АПІТУ Юрій ПЕРОГАНИЧ. Нагороду вручали Арсеный ЯЦЕНЮК та Наталія КОРОЛЕВСЬКА.

RSS-матеріал