САП Україна та Студія Лимон - нові Члени АПІТУ

Правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України розглянуло і задовольнило заяви компаній САП Україна та Студія Лимон про вступ у дійсні члени АПІТУ. Таким чином, членами АПІТУ є 43 компанії.

САП Україна представляє в Україні компанію SAP (Німеччина). Компанія SAP є провідним світовим постачальником програмних рішень для керування бізнесом. Сьогодні понад 33 200 компаній, розташованих у 120 країнах, використовують рішення SAP для керування ключовими бізнес-процесами.

Компанія SAP вийшла на український ринок в 1995 році. Український підрозділ компанії SAP, ТОВ «САП Україна» надає консультативні послуги із впровадження, навчання користувачів, проводить моніторинг і відображає зміни законодавства України в рішеннях SAP.

Понад 60 українських підприємств та державних організацій є замовниками SAP. Відповідно до оцінки аналітичної компанії IDC, SAP лідирує на українському ринку бізнес-прикладень із часткою ринку більше 50%. Докладніше про компанію можна довідатись на сайті www.sap.ua

Студія Лимон - молода та перспективна компанія, що поєднує у своїй команді досвідчених професіоналів IT і дизайну. Цей не зовсім звичайний симбіоз чітко відображає місію та наміри компанії - створювати якісний програмний продукт для замовників в усьому світі.

Ставлячись до програмування як до мистецтва, компанії вдається реалізувати самі сміливі й якісні технологічні проекти. Компанія виконує проекти різного ступеня складності, для будь-яких галузей економіки, як на українському ринку, так і для країн Західної Європи, Америки, Канади й інших країн. У своїй роботі Студія Лимон намагається досягти оптимального балансу між сміливим креативом і строгими рішеннями.

Від дня заснування у 2006 році Студія Лимон уже довела свій професіоналізм як на українському, так і на закордонному ринках. Підтвердженням цього є клієнти, що довірили компанії свої проекти. Серед них - Samsung Electronics, Siemens, British American Tobacco, AVentures Group та інші відомі бренди.

Докладніше про компанію можна довідатися на сайті www.lemon.ua