Lemon

САП Україна та Студія Лимон - нові Члени АПІТУ

Правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України розглянуло і задовольнило заяви компаній САП Україна та Студія Лимон про вступ у дійсні члени АПІТУ. Таким чином, членами АПІТУ є 43 компанії.

САП Україна представляє в Україні компанію SAP (Німеччина). Компанія SAP є провідним світовим постачальником програмних рішень для керування бізнесом. Сьогодні понад 33 200 компаній, розташованих у 120 країнах, використовують рішення SAP для керування ключовими бізнес-процесами.

Компанія SAP вийшла на український ринок в 1995 році. Український підрозділ компанії SAP, ТОВ «САП Україна» надає консультативні послуги із впровадження, навчання користувачів, проводить моніторинг і відображає зміни законодавства України в рішеннях SAP.

Понад 60 українських підприємств та державних організацій є замовниками SAP. Відповідно до оцінки аналітичної компанії IDC, SAP лідирує на українському ринку бізнес-прикладень із часткою ринку більше 50%. Докладніше про компанію можна довідатись на сайті www.sap.ua

Студія Лимон - молода та перспективна компанія, що поєднує у своїй команді досвідчених професіоналів IT і дизайну. Цей не зовсім звичайний симбіоз чітко відображає місію та наміри компанії - створювати якісний програмний продукт для замовників в усьому світі.

Ставлячись до програмування як до мистецтва, компанії вдається реалізувати самі сміливі й якісні технологічні проекти. Компанія виконує проекти різного ступеня складності, для будь-яких галузей економіки, як на українському ринку, так і для країн Західної Європи, Америки, Канади й інших країн. У своїй роботі Студія Лимон намагається досягти оптимального балансу між сміливим креативом і строгими рішеннями.

Від дня заснування у 2006 році Студія Лимон уже довела свій професіоналізм як на українському, так і на закордонному ринках. Підтвердженням цього є клієнти, що довірили компанії свої проекти. Серед них - Samsung Electronics, Siemens, British American Tobacco, AVentures Group та інші відомі бренди.

Докладніше про компанію можна довідатися на сайті www.lemon.ua

Члени Асоціації

Дійсні члени АПІТУ:

Пам'ятка дійсного члена АПІТУ 

ASBIS, CI-EL, EDG Group, ELKO, ENGLER, Epson, ERC, Fly Technology, Indigo Music, Intel, Investcom, Ipmatika, KM DISTI, Lenovo, Mobile Technocom, MTI, NIS, OKI, Panasonic, Samsung, Schneider Electric Ukraine, SI BIS, Броклайн, Бакотек, Вольт-Юг, Віаан Мобайлс, Гараж Мобайл Груп, Дефендер, Еврокоммерз Юкрейн, Екстрім Прайд, ІНАУТ, Карма Діджітал, Литер, Мобайл Айті, МУК, Навігатор, РадіоЛайн, Редмонд, Софілайт, Софтпрес, Техніка для бізнесу, Трендксім, УДЦР, Цифротех.

RSS-матеріал