Проект Європейського Союзу

Проект Європейського Союзу: «Підтримка розвитку ділової спроможності українських малих та середніх підприємств – міжнародний аспект» впроваджується міжнародним консорціумом фірм на чолі з WYG International (Великобританія) у Київській, Львівській і Харківській областях.

Проект сприятиме розвиткові конкурентоздатності малих і середніх підприємств (МСП) завдяки підвищенню їх ефективності, наданні рекомендацій основним структурам з розвитку МСП, консультативно-методологічній підтримці щодо експортно-інвестиційної діяльності, залучення іноземних інвестицій, а також шляхом підвищення обізнаності МСП щодо інтернаціоналізації бізнесу у країні.

Від кожної з трьох областей можуть подати заявку для участі у проекті близько 20 малих і середніх підприємств (МСП), що працюють у наступних галузях:
• інформаційні технології у Київській області;
• деревообробна промисловість / виробництво меблів у Львівській області;
• машинобудування / виробництво устаткування у Харківській області;

Обрані МСП отримають консультації та тренінги задля поліпшення навичок їхнього керівництва, покращення показників діяльності та забезпечення дотримання ними міжнародних бізнесових практик. Зокрема, проект підвищить можливості МСП щодо залучення інвестицій та їх експортної діяльності.

Командою проекту спільно з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва, основним партнером проекту, була розроблена методологія обрання структур МСП для участі у проекті.

Кандидати від МСП будуть обрані на підставі наступних критеріїв:
• місцезнаходження у зазначених областях;
• діяльність у пріоритетних зазначених галузях;
• розмір компанії (МСП);
• експортний потенціал компанії;
• зацікавленість у розвитку та розширенні бізнес стосунків з партнерами ЄС і бажання активної участі у проекті.

Для заповнення анкети-заявки для участі у проекті, будь ласка, звертайтесь до:
Наталії Мартиненко, експерта проекту: nataliya.martynenko@sme-int.com.ua.

Кінцевий термін отримання заявок – 12 червня 2008 року.

Прикріплений файлРозмір
Application Form UKR.doc225.5 КБ
Application Form.doc185.5 КБ