Пропозиції про співпрацю

Обучение в Школе макроэкономического анализа и прогнозирования

На общем собрании АПИТУ 19 мая директор Института эволюционной экономики Игорь Макаренко объявил о дополнительном наборе на спецкурс аналитиков в группу на летне-осенний период 2011 гг. для обучения в Школе макроэкономического анализа и прогнозирования.

В процессе подготовки изучаются:

- экономическая динамика в кратко- средне и долгосрочной перспективе в национальной и мировой экономических системах;

- системные инновационные процессы, их взаимодействие с традиционной экономикой в долговременной социально-экономической динамике;

- современные модели поведения национальных экономических систем во времена кризисов

- современная антикризисная макроэкономическая политика.

Детали обучения, контакты и форма предварительной регистрации по адресу http://iee.org.ua/ru/detailed/news/14

Дні електронної демократії в Будинку Уряду

12 квітня в Секретаріаті КМУ відбулася нарада з підготовки проведення "Днів електронної демократії".

Планується, що 28 квітня в Будинку Уряду буде проведено виставку, а 29 квітня - в Клубі КМУ круглий стіл з тематики електронного урядування.

В нараді брали участь представники Управління у зв'язках з громадськістю та Упрвління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій Секретаріату КМУ, Головдержслужби, асаціацій сфери ІТ та медіа, міжнародних фондів і програм.

Ю. Пероганич (АПІТУ) запропонував у рамках провести презентацію діяльності Громадської ради з питань ІКТ та картин - переможців виставки дитячих малюнків, котру організувала АПІТУ. Олексанр Орєхов (Майкрософт) запропонував презентувати CRM, портальні рішення компанії та рішення C2G.

Програма виставки і круглого столу продовжує формуватися, тому компанії - Члени АПІТУ, котрі мають рішення, які полегшуть доступ людей до влади через ІТ технології, можуть долучитися до організації заходів Дня електронної демократії.

В разі зацікавленості звертайтеся до офісу АПІТУ.

Пропозиція про співпрацю для системних інтеграторів та імпортерів програмного забезпечення

Членів АПІТУ ознайомлено з пропозицією німецько-польської компанії, яка шукає партнерів в Україні для інтеграції її продуктів і послуг з питань e-навчання, управління персоналом, онлайн відео-конференцій.

За детальною інформацією звертайтеся до Виконавчої дирекції АПІТУ.

RSS-матеріал