Проживальський Олег

План використання радіочастотного ресурсу України - уряд затвердив зміни

Процес впровадження перспективних радіотехнологій - мобільного зв’язку 3G і технології широкосмугового доступу до інтернет WiMAX прискориться, - заступник міністра транспорту та зв’язку - директор Держзв'язку Олег Проживальський

22 жовтня 2008, постановою Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” затверджено зміни, що вносяться до Плану використання радіочастотного ресурсу України. Прийняття цього документа, що розроблений Міністерством транспорту та зв'язку відповідно до вимог Закону України „Про радіочастотний ресурс України”, є значущою подією і для вітчизняної галузі телекомунікацій, і загалом для держави, - відзначив заступник міністра транспорту та зв’язку - директор Держзв'язку Олег Проживальський. Як він конкретизував, це значно прискорить процеси впровадження в Україні перспективних радіотехнологій, зокрема мобільного зв’язку третього покоління (3G, стандарт UMTS) і технології широкосмугового доступу до Інтернет WiMAX. Прийняття постанови забезпечить отримання споживачами сучасних телекомунікаційних послуг телефонного зв’язку, передавання даних, інтернету, мультимедійних послуг.

Кількість користувачів Інтернету в Україні - 9,6 млн

Чисельність інтернет-аудиторії в Україні складає 9,6 млн. осіб

Як повідомив заступник міністра транспорту та зв’язку - директор Держзв'язку Олег Проживальський, чисельність інтернет-аудиторії в Україні станом на 1 жовтня 2008 року складає 9,6 млн. осіб. Простежується тенденція нерівномірного розподілу користувачів мережі по регіонах. Позицію лідера (60% загальної аудиторії) займає Київ. Далі – із сумарною часткою 29,91% - Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Крим та Запоріжжя. Найменша активність користувачів зафіксована у Житомирській (0, 18%), Волинській (0,15%) та Чернівецькій (0,20%) областях. На інші регіони припадає 9,53% користувачів.

Коментар АПІТУ: дивні цифри, зважаючи що 60% від 9,6 млн становить майже 5,8 млн. Це більше ніж усіх киян, включаючи стариків і немовлят.

RSS-матеріал