Радимо прочитати

Обілення ринку, бренд Apple

13 червня 2016  вих. АПІТУ № 077 

Андрію Малюкову, Нотус

Шановний пане Андрію,

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) висловлює Вам свою повагу та звертається з таким. 

АПІТУ проводить послідовну і системну роботу, спрямовану на обілення ринку — створення рівних конкурентних умов для всіх операторів ринку товарів ІТ та споживчої електроніки.

В рамках цієї роботи, АПІТУ виявила в асортименті продукції, що представлена у Вашому он-лайн магазині www.notus.com.ua, збільшення кількості товарів, що офіційно не перетинали кордон та не підтримуються виробниками на території України. 

АПІТУ стурбована таким становищем та просить Вас звернути увагу, зокрема, на товари бренду Apple. 

Після детального аналізу асортименту товарів експерти АПІТУ виявили принаймні шість промо-позицій, які, ймовірно офіційно не ввозилися в Україну: 

Краковские этюды на юбилейной SOFTPROMotion

Десятая софтверная конференция SOFTPROMotion в этом году впервые состоялась за пределами Украины – в старинном польском Кракове. Зародившись в 2002 году как локальное мероприятие, ориентированное исключительно на украинских партнеров, за десять лет SOFTPROMotion превратилась в крупнейшее событие на просторах СНГ, посвященное программному обеспечению.

З 2012 року при імпорті комп'ютерних пристроїв у Російську Федерацію необхідно буде вказувати їх клас енергетичної ефективності

З 01 січня 2011 року вступають в силу положення Федерального закону Російської Федерації від 23.11.2009 № 261-ФЗ „Про енергозбереження і підвищення енергетичної ефективності та про внесення змін в деякі законодавчі акти”, якими встановлюється обов’язок виробників та імпортерів товарів (у тому числі побутових енергоспоживаючих пристроїв, комп’ютерів, інших комп’ютерних електронних пристроїв та організаційної техніки) вказувати інформацію про клас енергетичної ефективності у технічній документації, що додається до товарів, на їхньому маркуванні, на їх етикетках. Вказана вимога розповсюджується на товари із числа:

1) побутових енергоспоживаючих товарів з 01.01.2011;
2) комп’ютерів, інших комп’ютерних електронних пристроїв та організаційної техніки з 01.01.2012.

Згідно наказу Міністерства промисловості та торгівлі РФ від 29.04.2010 № 357 „Про затвердження правил визначення виробниками та імпортерами класу енергетичної ефективності товару та іншої інформації про його енергетичну ефективність” (із змінами внесеними наказом від 07.09.2010 № 767), визначення класу енергетичної ефективності товару здійснюється виробником, імпортером самостійно.

Про професійні стандарти в ІТ

11 жовтня 2008 на сайті АПІТУ були опубліковані проекти Кваліфікаційних вимог (професійних стандартів), розроблені в РФ, http://apitu.org.ua/node/891

Ось посилання на статтю, з негативною оцінкою цих стандартів: http://blog.business-analyst.info/2010/02/14/o-prof-standartah-it/

Цікаво було б почути думку вітчизняних науковців та практиків з даної проблеми.

RSS-матеріал