Послуги

В 2012-м году компания «Рома-Сервис» отметила свой юбилей – 10 лет с момента основания!

В отдельный бизнес сервисное подразделение группы компаний «Рома», было выделено в 2002 г.. Была создана компания «Рома-Сервис» которая занималась обслуживанием и ремонтом компьютерной и бытовой техники, был выделен в 2002-м, создав новую компанию «Рома-Сервис».

IT-услуги — емкость украинского рынка

Компания IDC объявила результаты исследования рынка профессиональных ИТ-услуг Украины. Согласно отчету IDC, в 2011 году в корпоративном сегменте Укрины было реализовано ИТ-услуг на сумму 244.5 млн. долл.

По данным IDC, рост продаж ИТ-услуг в 2011 г. составил почти 30%, однако аналитики считают, что годом ранее отдельные сегменты рынка были недооценены (в частности, ИТ-консалтинг и ИТ-аутсорсинг) и его фактическая динамика по итогам минувшего года не превысила 25%. Тем не менее, это существенно выше аналогичного показателя для рынка оборудования и сравнимо с динамикой рынка ПО.

Безпека замість ризику. Результати «Інвестиційного барометру» – аналіз активів приватних інвесторів у Європі та США

Головним пріоритетом приватних інвесторів у Європі та США є безпека їхніх інвестицій. Задля цього вони готові задовольнитися помірними рівнями прибутку. Близько половини європейців та 7 з 10-ти американців інвестували в ощадні депозити. У той час же час, частка тих, хто вкладає гроші не заради збереження, а заради прибутку, знизилася на обох континентах. Про це свідчать результати опитування «Інвестиційний барометр», який GfK Custom Research здійснила на замовлення The Wall Street Journal Europe.

Загалом 91% жителів Західної Європи надають перевагу інвестиціями з низьким рівнем ризику. У Центральній та Східній Європі цей показник дорівнює 84%, в США – 81%. Найвища частка схильних до ризику зафіксована у Швеції та США (по 16%). Натомість німці та італійці уникають ризику, серед них лише 3% респондентів готові вибирати інвестиції з високим рівнем ризику, що обіцяють вищі прибутки.

Ці стримані базові настрої цілком відповідають поточній поведінці приватних інвесторів. Під час попередньої публікації цього дослідження восени 2007 року 43% інвесторів Західної Європи внесли свою готівку на ощадні депозитні рахунки. Сьогодні їх близько 60%. Схожа тенденція спостерігається в США: 68% американців сьогодні інвестують у банківські депозити. 11 місяців тому їх було лише 53%. У Німеччині частка власників депозитів зросла на 15 % до 55%.

Поліси страхування життя стають усе більш популярними – придбати їх вирішили 32% респондентів з Західної Європи. Це на 7% більше у порівнянні з осінню 2007. Втім, результати відрізняються за країнами. Майже кожен другий опитаний бельгієць придбав поліс страхування життя. Близько половини респондентів з Америки також обрали цей вид інвестицій. На протилежному боці розподілу – Іспанія з 4% тих, хто обрав страхування життя як вид заощаджень.

Українці надають перевагу сучасним форматам торгівлі

Переважна більшість українців (68%) надають перевагу сучасним форматам торгівлі (гіпермаркетам, супермаркетам або невеликим магазинам самообслуговування) при купівлі товарів повсякденного попиту. Серед роздрібних мереж найбільш популярною є «АТБ Маркет» – 9% українців вважають її своїм основним місцем покупок. Серед головних причин вибору основного місця здійснення покупок українці називають розташування поблизу дому чи роботи, прийнятний рівень цін та широкий асортимент товарів. Про це свідчать результати дослідження ринку роздрібної торгівлі України, яке компанія GfK Ukraine здійснила наприкінці 2008 року.

Світові витрати кінцевих користувачів на інформаційні технології

Світові витрати кінцевих користувачів на інформаційні технології (млрд USD)
Worldwide End-User Spending (Billions of Dollars)

  
2007
2008

Прогноз
Апаратне забезпечення / Computing Hardware
382
408
     Річне зростання (%)
10
7
Програмне забезпечення / Software
178
196
     Річне зростання (%)
13
10
ІТ послуги / IT Services
748
819
     Річне зростання (%)
10
10
Телеком / Telecom
1 843
1 983
     Річне зростання (%)
10
8
Всього
3 151
3 406
     Річне зростання (%)
11
8

Джерело: Gartner (липень 2008), http://www.gartner.com/it/page.jsp?id=742913, http://www.gartner.com/it/section.jsp

RSS-матеріал