Business Software Alliance

Щодо комп'ютерного піратства в Україні

АПІТУ звернулася до органів державної влади (Адміністрації Президента, Кабмін, профільних Комітетів ВРУ і центральних органів виконавчої влади, Генпрокуратури) з відкритим листом такого змісту:

Відсутність продуктивних дій влади, спрямованих на боротьбу з комп’ютерним піратством, неодноразово призводила до віднесення України до списку держав з найвищим рівнем комп’ютерного піратства. Згідно з опублікованими в травні 2011 даними досліджень міжнародної Асоціації виробників програмного забезпечення (BSA), за 2010 рівень піратства (поширення нелегального програмного забезпечення) в Україні становив 86% (сьоме місце в світі).

Захист авторських прав - як подолати кризу

ВПЕРШЕ проведено Круглий стіл провідних українських та міжнародних виробників програмного забезпечення, ініційований Асоціацією BSA (Business Software Alliance)

30 жовтня 2008 року, Київ. Провідні учасники IT-ринку України звернулися до вищих органів державної влади затвердити на законодавчому рівні програму із запобігання порушення авторських прав і використання контрафактної продукції.

Провідні українські та міжнародні виробники програмного забезпечення звернулися до КМУ, ВРУ і Верховного Суду України із закликом негайно вжити заходів з подолання кризи в сфері захисту авторських прав. Проблема недосконалого захисту прав виробників програмного забезпечення обговорювалася на ініційованому Асоціацією виробників програмного забезпечення Business Software Alliance (BSA) круглому столі «Криза в захисті авторських прав в Україні і його вплив на економіку держави. Пропозиція до державних органів про необхідність вживання першочергових заходів з подолання кризи».

Пиратское ПО: реалии украинского рынка

Украина имеет реноме "пиратской страны", где права на интеллектуальную собственность не соблюдаются, а труд авторов не уважают. В то же время, компании-правообладатели усиливают борьбу с пиратством, МВД проводит регулярные рейды, а в судах появляются все новые дела. Однако на практике не так просто наказать пользователей контрафактного ПО или выявить его распространителей. О реалиях судебной системы, мере ответственности, непропорциональности наказаний и других фактах из своего опыта корреспонденту ЛІГАБізнесІнформ рассказал Владислав Шаповал, представитель BSA в Украине (Ассоциации производителей программного обеспечения "Business Software Alliance"), партнер компании "Лексфор", за плечами которого 11 лет юридической практики по защите интеллектуальной собственности.

Владислав, охарактеризуйте ситуацию с контрафактным ПО в Украине...

RSS-матеріал