ВГО «Успішна Україна»

ВГО «Успішна Україна» проведе обговорення розробленої програми "Очищення через кризу"

Всеукраїнська громадська організація «Успішна Україна» 23 січня 2009 проведе обговорення розробленої нею програми "Очищення через кризу". Головою правління ВГО «Успішна Україна» є Юрій Бойко - член правління АПІТУ. Для участі в обговоренні запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

ОЧИЩЕННЯ ЧЕРЕЗ КРИЗУ

Не потрібно ще раз описувати жахи кризи, в яку поступово занурюється Україна. Краще зосередитись на з’ясуванні причин: чому криза вдарила по Україні так боляче? А також на пошуку оптимальних шляхів порятунку. Про антикризові заходи сказано і написано багато: чисельні антикризові законопроекти, стаття Б. Данилишина у «Дзеркалі тижня», проект Програми діяльності КМУ «Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток... Здебільшого антикризові заходи ґрунтуються на аналізі стану України і світу з позицій ринкової економіки. Використовуються здебільшого класичні антикризові заходи ринкової економіки і відповідний закордонний досвід. Але цим заходам і програмам бракує двох найсуттєвіших для нас речей:

Iндустріальне чи інформаційне? Яке суспільство в майбутньому дозволить побудувати антикризова програма

Юрій БОЙКО, голова правління ВГО «Успішна Україна»

Газета "День", №234, вівторок, 23 грудня 2008

Найближчим часом Верховна Рада України може запрацювати з метою прийняття програми антикризових заходів. Суспільство дуже цікавить мета цієї програми і популярне роз’яснення, кому й як реалізація програми реально допоможе? Декілька конкретних запитань розробникам антикризових програм і законопроектів:

1. Яку модель суспільства майбутнього (куди прийдемо після кризи) ви взяли за основу: індустріальне, постіндустріальне, інформаційне?

2. Який метод застосування антикризової програми: «військовий комунізм» (жорсткий порядок) чи «НЕП» (свобода і демократія)? Хотілось би застерегти: якщо «НЕП», то при існуючих безвладді, беззаконні, безвідповідальності, корупції, тіньовій економіці які завгодно дії призведуть до подальшого погіршення ситуації (найбільш спритні наб’ють кишені, а конкурентоспроможну економіку не збудуємо).

RSS-матеріал