Федерація роботодавців України

Загальні Збори членів АПІТУ та конференція-круглий стіл "Консолідація бізнесу на шляху до інформаційного суспільства"

17 травня 2012 відбудулися щорічні Загальні збори членів АПІТУ та конференція-круглий стіл "Консолідація бізнесу на шляху до інформаційного суспільства". Обидва заходи пройшли в Києві в бізнес-центрі «Кубик-центр». 

На конференції виступили з доповідями:

Сергій Бронін, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, тема: "Актуальні проблеми розвитку інформатизації".

Ярослав Павловський, Федерація роботодавців України, тема: "Роль Федерації роботодавців України в покращенні бізнес-середовища, в т.ч. для ІТ-компаній".

Ігор Лисицький, Асоціація „ІТ України” тема: "Про стан законопроекту щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції".

Олександр Черінько, Григорій Джулай, Deloitte & Touche USC, тема: "Актуальні митні питання для IT-галузі".

Ігор Курус, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами, керівник проекту "Відкритий світ"

Антон Шкляр, GfK Ukraine, тема: "Огляд ринку "розумної електроніки ".

Загальні збори АПІТУ прийняли до відома:

звіт Правління АПІТУ (Елліна Шнурко-Табакова);

звіти керівників Комітетів АПІТУ (дистрибуції — Микола Фабро, освіти — Олександра Ткаченко, ПО — Павло Жданович);

звіт Ревізійної комісії; 

інформацію про вступ та виключення компаній з дійсніх членів АПІТУ; 

інформацію про Основні напрямки роботи АПІТУ на 2012-2013.

Кожен учасник зборів висловив на зборах свою думку про напрямки діяльності і шляхи підвищення ефективності роботи асоціації.

Учасники також мали можливість вільного неформального спілкування як під час перерви, так і після зборів. 

Дивитися: Фотогалерея Загальних зборів членів АПІТУ та конференції "Консолідація бізнесу на шляху до інформаційного суспільства"

Федерація роботодавців України створить інформаційну систему взаємодії українських підприємств

КИЇВ, 21 лютого 2012 року. Федерація роботодавців України створить інформаційну систему взаємодії українських підприємств, яка дозволить посилити коопераційні зв‘язки всередині країни та скоротити імпорт. Про це заявив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час засідання Ради Федерації у понеділок.

«Ми повинні створити реєстр українських компаній та мати повне розуміння, що виробляють не тільки великі, а й малі підприємства. Часто їх пропозиції більш вигідні, ніж пропозиції імпортерів», – сказав Дмитро Фірташ. За словами Голови Федерації, співпраця великих та малих підприємств дозволить посилити позиції українських виробників на внутрішньому ринку. «Я готовий відвідати кожну область, щоб обговорити проблеми великого та малого бізнесу, сприяти розвитку співпраці між ними», – сказав Дмитро Фірташ.

Пропозиції АПІТУ щодо вирішення проблемних питань розвитку ІТ-галузі

У лютому 2012 року планується проведення зустрічі між керівництвом Федерації роботодавців України та керівництвом Міністерства фінансів України. У ході зустрічі будуть обговорені найбільш важливі для бізнесу питання проведення у 2012 році податкової, митної, бюджетної політики. 

До вказаної зустрічі АПІТУ подала перелік найактуальніших проблеми, що стримують розвиток ІТ - ринку в Україні та пропозиції по їх вирішенню: 

1. Високе податкове навантаження на підприємства сфери інформаційних технологій.

Пропозиції:

1) Включення вартості персонального комп'ютера і програмного забезпечення, придбаних для особистого користування, до складу податкового кредиту при нарахуванні податку на доходи фізичних осіб.

Інвестування в інформаційні технології

Голова Ради Федерації роботодавців України Юрій Бойко зустрівся з управляючим директором BusinessEurope Терезою де Ліедекерке.

Тереза де Ліедекерке зазначила, що гроші мають йти на інвестування, а не споживання, й пояснила, що під інвестуванням розуміється вкладення у розвиток інфраструктури (транспорту, енергетики, інформаційних технологій).

Джерело: http://www.fru.net.ua/main/896-fru-provela-zustrich-z-vikonavchim-direkt...

Див. також: http://www.businesseurope.eu

АПІТУ підтримує подання звітів до фонду зайнятості в електронному виді

В Асоціації підприємств інформаційних технологій України розглянуто проект "Порядку подання електронних звітів до органів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття".

Асоціація підтримує даний проект. Вважаємо, що дійсно полегшити подання звітності для підприємців зможе автоматизація процесу подання звітності до всіх фондів - зайнятості, страхування від нещасних випадків, соціального страхування, пенсійного фонду.

Відповідне звернення направлене до Федерації роботодавців України.

24.07.2008

Від Виконавчої адміністрації АПІТУ до Робочої групи з питань державних закупівель Ради підприємців при КМУ надані зауваження до проектів змін до Тимчасового положення «Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти», підготовлених членами робочої групи з питань державних закупівель Доброскоком В.С. та Коваль І.Ю., а також пропозиції до Тимчасового положення. Пропозиції підготував Олександр Субботін, залучений АПІТУ експерт з питань державних закупівель, повноважний представник групи компаній «В.М.».

Відбулося установче засідання Громадської ради при Державному комітеті інформатизації України. У засіданні взяв участь Ю.Пероганич, генеральний директор АПІТУ.

Питання організації зустрічі в Державному комітеті інформатизації України з представниками провідних виробників та імпортерів програмного забезпечення з питань активізації та легалізації ринку програмного забезпечення обговорено під час зустрічі Ю.Пероганича, генерального директора АПІТУ з Віталієм Балюком, заступником голови Держкомінформатизації.

Можливості ІТ-сектору в рамках підвищення національної конкурентоспроможності та спільних з Chemonics дій по участі в тендері на отримання гранту USAID обговорено під час зустрічі Ю.Пероганича, генерального директора АПІТУ з представником Chemonics International, панею Marta Matselioukh. Маючи головний офіс у Вашингтоні, США, Chemonics, www.chemonics.com, є міжнародною консалтинговою компанією з питань міжнародного розвитку, яка в теперішній час здійснює в Україні проект місцевого економічного розвитку www.led.net.ua та проект з питань верховенства права.

Членам АПІТУ направлено запит для з'ясування актуальності питання про несвоєчасне відшкодування ПДВ. Федерація Роботодавців України має намір звернутися з відповідним судовим позовом до органів ДПА для нагального вирішення питання своєчасного повернення ПДВ підприємствам та запобіганню подальшому накопиченню простроченої заборгованості.

Міжнародний круглий стіл з питань соціального забезпечення

26 червня 2008 року Федерацією роботодавців України спільно з Міжнародною організацією праці за підтримки Субрегіонального офісу активності роботодавців проведено Міжнародний круглий стіл з питань соціального забезпечення.

RSS-матеріал