Міжнародний фонд Відродження

«Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

19 жовтня, м. Київ. - Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій 19 жовтня, у день офіційного початку кампанії з виборів Президента України, провела прес-конференцію з нагоди презентації свого проекту «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Документ є результатом колективної творчості експертів з більш ніж 20 фахових та громадських організацій, які репрезентують практично всі основні сегменти галузі інформаційних та комунікаційних технологій України. Структурно він складається з переліку майже шести десятків найактуальніших проблем галузі та конкретних пропозицій щодо їх вирішення.

Представники галузі ІКТ запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї та інструменти інформаційного суспільства та звернулися до можливих майбутніх лідерів країни з пропозицією використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю цих питань.

Обговорення проекту Положення про електронний реєстр даних про стан і результати проведення громадських експертиз

28 січня 2009 року з 14:00 до 16:00 години у приміщенні Міністерства юстиції за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10 (зал засідань, II пов.) відбудеться круглий стіл з обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про електронний реєстр даних про стан і результати проведення громадських експертиз".

Для участі в круглому столі запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич. Круглий стіл проводиться за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" і Українського незалежного центру політичних досліджень.

Роздаткові матеріали опубліковані за адресою http://www.ucipr.kiev.ua/files/books/handouts_rt28Jan2009.zip

При наявності зауважень і пропозицій прохання надавати їх на адресу Виконавчої адміністрації АПІТУ.

Регіональний центр розвитку електронного урядування в АРК

27.09.2008 у кримському місті Судак відкрився перший в Україні центр розвитку електронного урядування. Участь у церемонії відкриття взяв генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич

Регіональний центру розвитку електронного урядування (РЦРЕУ) в Автономній Республіці Крим стане першим в Україні центром, покликаним сприяти впровадженню і ефективному застосуванню технологій е-урядування та електронному розвитку регіону. Очікується, що центр дасть можливість залучити громадян до формування та реалізації державної політики, а органам влади - можливість прийняття рішень, застосовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології.

Мета центру - підвищити прозорість і ефективність діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Автономної Республіки Крим. Серед напрямків роботи РЦРЕУ буде здійснення організаційно-технологічної підтримки, дослідницька робота, надання консультаційних послуг, навчання, моніторинг та популяризація розвитку технологій е-урядування в Україні.

RSS-матеріал