Баранов Олександр

«Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

19 жовтня, м. Київ. - Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій 19 жовтня, у день офіційного початку кампанії з виборів Президента України, провела прес-конференцію з нагоди презентації свого проекту «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Документ є результатом колективної творчості експертів з більш ніж 20 фахових та громадських організацій, які репрезентують практично всі основні сегменти галузі інформаційних та комунікаційних технологій України. Структурно він складається з переліку майже шести десятків найактуальніших проблем галузі та конкретних пропозицій щодо їх вирішення.

Представники галузі ІКТ запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї та інструменти інформаційного суспільства та звернулися до можливих майбутніх лідерів країни з пропозицією використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю цих питань.

Представник Асоціації ІТ-дистриб’юторів увійшов до складу НТР НПІ

Міністерство транспорту та зв’язку України наказом №324 від 19.04.2007 затвердило склад науково-технічної ради Національної програми інформатизації

Головою науково-технічної ради затверджений Нетудихата Леонід Іванович – заступник Міністра транспорту та зв’язку України, керівник Національної програми інформатизації, заступником голови – Баранов Олександр Андрійович – директор Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв’язку України.

Відповідно до Закону України „Про Національну програму інформатизації” науково-технічна рада Національної програми інформатизації розглядає питання щодо формування та виконання Національної програми інформатизації, програм і завдань (робіт) з інформатизації.

Прикріплений файлРозмір
2007_324_mtzu.doc176.5 КБ
2007_324_mtzu_2.doc32.5 КБ
2007_324_mtzu_1.doc38.5 КБ

Олександр Баранов - директор Держзв'язку

Кабінет Міністрів України постановою від 31 січня 2007 р. № 120 призначив Баранова Олександра Андрійовича директором Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації (Держзв'язку).

Баранов у квітні 1999 був призначений заступником голови Держкомзв'язку, в лютому 2000 – першим заступником голови, в серпні 2001 звільнився за власним бажанням.

До 2006 працював начальником департаменту зв'язку, телекомунікацій та інформатизації КДМА, з 2006 - член Консультативної ради з інформатизації при ВР України.

Держзв'язку є органом державного управління, який працює у складі Мінтрансзв’язку.

Згідно з чинним законодавством директор Держзв'язку має трьох заступників.

Кабінет Міністрів України постановою від 31 січня 2007 р. № 122 призначив Яцука Петра Петровича першим заступником директора Державного департаменту з питань зв’язку та інформатизації, звільнивши його з посади заступника директора цього Департаменту.

RSS-матеріал