Український союз промисловців і підприємців

Меморандум про партнерство та співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Українським союзом промисловців і підприємців

В розпорядження АПІТУ надійшов підписаний 20 квітня 2010 Меморандум про партнерство та співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Українським союзом промисловців і підприємців.

Текст меморандуму можна використати при підготовці відповідних меморандумів між АПІТУ та органами влади в Україні.

Прикріплений файлРозмір
arc1.jpg333.12 КБ
arc2.jpg293.29 КБ

«Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

19 жовтня, м. Київ. - Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій 19 жовтня, у день офіційного початку кампанії з виборів Президента України, провела прес-конференцію з нагоди презентації свого проекту «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Документ є результатом колективної творчості експертів з більш ніж 20 фахових та громадських організацій, які репрезентують практично всі основні сегменти галузі інформаційних та комунікаційних технологій України. Структурно він складається з переліку майже шести десятків найактуальніших проблем галузі та конкретних пропозицій щодо їх вирішення.

Представники галузі ІКТ запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї та інструменти інформаційного суспільства та звернулися до можливих майбутніх лідерів країни з пропозицією використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю цих питань.

Засідання Правління Українського союзу промисловців і підприємців

19 червня 2009 року в приміщенні Торгово-промислової палати України відбудеться засідання Правління Українського союзу промисловців і підприємців.

На засіданні Правління обговорюватимуться невідкладні програмні дії щодо виходу з економічної кризи.

У засіданні візьме участь генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Всеукраїнські збори об'єднань промисловців, підприємців і роботодавців з питань подолання кризових явищ в економіці

23 квітня 2009 року (четвер) в приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) об 11.00 відбудуться Всеукраїнські збори об'єднань промисловців, підприємців і роботодавців з питань подолання кризових явищ в економіці.

Метою заходу є обговорення антикризової програми, напрацьованої об'єднання промисловців, підприємців і роботодавців, галузевими та громадськими організаціями для протидії соціально-економічній, фінансовій кризі в Україні.

У заході візьмуть участь провідні громадські організації, галузеві асоціації, об'єднання промисловців, підприємців і роботодавців, представники бізнесу, народні депутати України, члени Уряду, керівництво НБУ, ДПА України, науковці та експерти.

Прийняти участь у засіданні запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Запрошуємо представників АПІТУ взяти участь у зібранні. Про згоду взяти участь у заході просимо повідомити до 16 квітня 2009 року за тел. (044) 230 48 35 або електронною поштою: office@apitu.org.ua

Всеукраїнські збори громадських організацій: проект резолюції

У суботу, 6 грудня 2008 відбудуться Всеукраїнські збори громадський організацій. Мета заходу – консолідація громадський об’єднань для протидії соціально-економічній, фінансовій кризі в Україні.

У заході прийматимуть участь провідні громадські організації, галузеві асоціації, об’єднання промисловців, підприємців та роботодавців, члени Уряду, народні депутати України, науковці та експерти.

Зібрання проходитиме в приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул.. Хрещатик, 2) початок об 11.00.

Організатором зборів є УСПП.

Реєстрація учасників – з 10.00

Про згоду прийняти участь у зустрічі організатори просять повідомити до 04.12.08 р. факсограмою за тел. (044) 536-96-37, 536-96-41 або електронною поштою: ndn@uspp.org.ua.

Проект станом на 04.12.2008
РЕЗОЛЮЦІЯ

Можливість ведення бізнесу в Литовській Республіці: запрошення на семінар в УСПП

12 грудня 2008 року о 10.00 в конференц-залі Українського союзу промисловців і підприємців (м. Київ, вул. Хрещатик, 34), відбудеться Міжрегіональний економічний семінар на тему : «Можливість ведення бізнесу в Литовській Республіці».

Під час семінару будуть висвітлюватись наступні питання:

  • Сучасні тенденції економічної політики, питання підтримки Європейського союзу;
  • Світові тенденції кластерного розвитку;
  • Центри трансферу та комерціалізації технологій – торгівельні біржі – як форма світової торгівлі;
  • Особливі економічні зони та специфічні правові форми підприємств, як ефективний механізм використання інноваційного потенціалу;
  • Співставлення інноваційних систем країн Європейського союзу та України;
  • Інноваційна політика великих національних компаній.

При зацікавленості взяти участь у зазначеному заході слід не пізніше 11 грудня 2008 року підтвердити свою участь у семінарі за телефоном тел. (044) 536-96-42, т./факс (044) 278-29-81

Програма семінару: seminar_litva.doc

Прикріплений файлРозмір
seminar_litva.doc43.5 КБ
RSS-матеріал