Шидлик Вікторія

Зміни у Виконавчій адміністрації АПІТУ

У складі Виконавчої адміністрації сталися такі зміни:

 • Губенко Ксенія Олегівна, помічник генерального директора асоціації , переведена на посаду юриста асоціації. Ксенія у 2009 закінчила з відзнакою Академію адвокатури України, відділення спеціальної адвокатської підготовки. Є членом Асоціації правників України (АПУ), з 2007 по квітень 2008 працювала юрисконсультом в Асоціації правників, з травня 2008 по травень 2009 - керівником напряму «Конференції, семінари, юридичні конкурси та змагання» Ліги студентів АПУ, з грудня 2008 є членом редакційної колегії першого всеукраїнського видання для студентів – юристів «Студент-правник». З березня 2009 працювала помічником генерального директора АПІТУ. Вільно володіє англійською, а також на базовому рівні німецькою та італійською мовами.
 • Руденко Тетяна Анатоліївна прийнята на посаду помічника генерального директора асоціації. Тетяна закінчила Київський інститут народного господарства, економічний факультет. З 1994 по 1997 працювала спеціалістом I-ї категорії відділу правової роботи Управління нормативних актів та правової роботи Міністерства транспорту України. З 1997 по 2007 працювала в газеті „День” випусковим редактором та відповідальним секретарем. З 2007 по 2009 - відповідальний секретар „Газети 24”.

Олексадра Кужель просить допомоги підприємців у дерегуляції підприємницької діяльності

04 серпня 2009 року відбулося засідання Громадської колегії Держкомпідприємництва, на якому розглядалися наступні питання:

 1. Про антикризові заходи, спрямовані на подальшу дерегуляцію у різних галузях підприємницької діяльності
 2. Про питання у сфері державних, в тому числі адміністративних послуг
 3. Про участь у черговому розширеному засіданні Уряду, присвяченому розгляду та прийняттю пакету антикризових заходів, спрямованих на подальшу дерегуляцію підприємницької діяльності
 4. Про утворення місцевих та регіональних галузевих рад підприємців

Від АПІТУ в засіданні взяла участь юрист Вікторія Шидлик. На засіданні, зокрема, обговорювалися питання відміни платних послуг, які надаються державними органами. Голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель звернулася до членів Громадської колегії з проханням допомогти їй у дерегуляції та повідомляти про наявні проблеми, з якими сьогодні стикаються підприємці. Також пані Кужель підтримала думку, що всі державні адміністративні послуги повинні бути безоплатними. За ініціативи Держкомпідприємництва Кабінетом Міністрів України вже прийнято ряд постанов про утворення місцевих та регіональних рад підприємців (постанова КМУ № 518 від 21.05.2009, наказ Держкомпідприємництва №117 від 01.07.2009), про заходи щодо упорядкування державних, в тому числі адміністративних послуг (постанови КМУ №724 від 01.07.2009 та №737 від 17.07.2009) та ін.

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Держкомпідприємництва О.В.Кужель щодо подальших дій Комітету, Громадська колегія вирішила:

1. Опрацювати розроблені Держкомпідприємництвом спільно з підприємницькою громадськістю антикризові заходи, спрямовані на подальшу дерегуляцію у різних сферах підприємницької діяльності, та надати після обговорення з підприємцями свої пропозиції, що доповнюють ініціативи Комітету.

CEBIT-2009 - перспективи участі України

11.09.2008, Юрист АПІТУ Вікторія Шидлик взяла участь у спільному засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України з представниками організаторів виставки інформаційно-комунікаційних технологій CEBIT– компанії Deutsche Messe AG та представниками відповідальних органів влади.

ПРОТОКОЛ
наради щодо участі України у міжнародній виставці «CEBIT-2009»
у Гановері (Німеччина) 03-08 березня 2009 року

11 вересня 2008 р., м. Київ

Список присутніх

1. Безугла Оксана Валеріївна – Міжнародна ГО «Українське агентство інституційного розвитку»
2. Борисенко Василь Григорович – Міністерство аграрної політики
3. Вайсхаар Ірина Всеволодівна – компанія Deutsche Messe AG
4. Вельбицький Ігор В’ячеславович – Академія наук України
5. Висоцький Олександр Миколайович – Міністерство промислової політики
6. Герасимович Вікторія Юріївна – Міністерство економіки України
7. Дорохова Олександра Миколаївна – Державний комітет інформатизації України
8. Єфанова Ірина Михайлівна – Міністерство охорони здоров’я
9. Коженкін Олексій Георгійович – Асоціація ІТ України

Зміни у Виконавчій адміністрації АПІТУ

З 10 вересня до роботи на посаді юриста Асоціації підприємств інформаційних технологій України приступила Вікторія Шидлик.

Вікторія закінчує Академію адвокатури України, відділення спеціальної адвокатської підготовки.

До функціональних обов'язків Вікторії входить наступне:

 • аналіз проблем, що стосуються удосконалення правового поля для діяльності компаній-Членів АПІТУ (митниця, оподаткування, технічне регулювання, захист інтелектуальної власності, інноваційна діяльність),
 • розробка пропозицій щодо вирішення цих проблем,
 • організація юридичного комітету при асоціації (об'єднання юристів компаній-Членів асоціації),
 • листування з державними органами,
 • створення бази даних нормативних актів з питань діяльності асоціаціації,
 • моніторинг діяльності держорганів з підготовки ними нормативних актів, які можуть погіршити бізнес-клімат для компаній-Членів асоціації,
 • публікація правової інформації на веб-сайті Асоціації,
 • участь у випуску електронного бюлетеню Асоціації.

Вікторія є кандидатом у члени Асоціації правників України, посідала 1 місце у ІІІ і 2 місце у ІІ Всеукраїнській цивілістичній науковій конференції студентів і аспірантів, яка проводилась Одеською національною юридичною академією, вільно володіє англійською та італійською мовами.

RSS-матеріал