Губенко Ксенія

АПІТУ на семінарі "Процедури прийняття попередніх рішень та адміністративного оскарження рішень митних органів"

30 березня 2010 р. відбувся семінар на тему „Процедури прийняття попередніх рішень та адміністративного оскарження рішень митних органів”, який був організований USAID|ЛІНК „Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність” спільно з Державною митною службою України.

Під час проведення семінару експерт з митних питань проекту пан Брайан О’Шиа розповів учасникам про міжнародну практику (СОТ/Кіотська Конвенція та ін.) застосування попередніх рішень та адміністративних оскаржень, а також були висвітлив ті зобов’язання та рекомендації, які повинна робити митниця при застосуванні попередніх митних рішень.

Представник Державної митної служби України розповів про український досвід та реалії здійснення процедури прийняття попередніх рішень та озвучив статистику видачі подібних рішень.

На семінарі від АПІТУ була присутня юрист Ксенія Губенко.

Прикріплений файлРозмір
Advance Rulings Overview_0.2a.ppt502 КБ
Advance Rulings Overview_0.2a_UKR.ppt501 КБ

Участь АПІТУ в засіданні з проблемних питань тимчасового ввезення носіїв з програмними продуктами на митну територію України

10 березня в Києві юрист АПІТУ Ксенія Губенко прийняла участь у засіданні Комітету ЗМІ Асоціації правників України на тему „Проблемні аспекти тимчасового ввезення носіїв звуку та зображення із записом фільмів та іншого програмного продукту на митну територію України. Включення роялті до митної вартості товарів. Особливості проведення митними органами пост-аудитів”.

До порядку денного засідання були винесені наступні питання: тимчасове ввезення носіїв звуку та зображення із записом фільмів та інших програмних продуктів на митну територію України, включення роялті в митну вартість таких носіїв, а також особливості проведення митними органами пост-аудитів. Було проаналізовано митну практику Європейського Союзу з питання включення роялті в митну вартість носіїв звуку та зображення із записом фільмів і іншого контенту, а також правила ГАТТ / СОТ (останні є невід'ємною частиною законодавства України). З травня 2008 року Україна є повноправним членом СОТ, що неухильно тягне за собою повне і неухильне виконання норм і принципів Угоди про застосування статті VII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року.

Засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

На черговому засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України 2 березня 2010 року ухвалений проект нового складу Ради.

Зазначений проект рішення, який був підтриманий Головою Держкомпідприємництва О. Кужель і буде внесено на найближче засідання Уряду, закінчить формування прозорого і системного механізму взаємодії бізнесу і органів виконавчої влади.

Окрім того, на засіданні було затверджено новий перелік та склад комісій Ради, який відповідає інтересам присутнього в Раді бізнесу.

Виходячи з того, що Рада не є галузевим об’єднанням, а представляє інтереси усього українського бізнесу, у відповідності до поданих членами Ради пропозицій, на засіданні Ради також були затверджені пріоритетні напрямки діяльності на 2010 рік, реалізація яких забезпечить розвиток економіки України.

В засіданні брали участь генеральний директор АПІТУ Ю. Пероганич та юрист АПІТУ К. Губенко.

Імена в домені UA - реєстрація, адміністрування, технічний супровід, користування

10 вересня 2009 в Києві відбувся Круглий стіл з питань подальшого розвитку доменної зони .UA. Круглий стіл провели Інтернет Асоціація України (ІнАУ), Український союз промисловців та підприємців (УСПП) та Громадська рада при Державному комітеті інформатизації України.

В засіданні взяли участь представники вітчизняного ринку доменних реєстрацій, громадських організацій та професійних об’єднань, керівники та представники Держкомінформатизації України, АМКУ, СБУ, ДССЗЗІ, Державної адміністрації зв’язку, Секретаріату Кабміну, Члени Координаційної ради при ОП «Український мережевий інформаційний центр», представники відомих підприємств галузі – всього близько 60 осіб. Від АПІТУ взяли участь директор асоціації Юрій Пероганич та юрист Ксенія Губенко.

Учасники Круглого столу розглянули питання розвитку системи реєстрації, адміністрування, технічного супроводу і користування іменами в доменній зоні .UA

Зміни у Виконавчій адміністрації АПІТУ

У складі Виконавчої адміністрації сталися такі зміни:

  • Губенко Ксенія Олегівна, помічник генерального директора асоціації , переведена на посаду юриста асоціації. Ксенія у 2009 закінчила з відзнакою Академію адвокатури України, відділення спеціальної адвокатської підготовки. Є членом Асоціації правників України (АПУ), з 2007 по квітень 2008 працювала юрисконсультом в Асоціації правників, з травня 2008 по травень 2009 - керівником напряму «Конференції, семінари, юридичні конкурси та змагання» Ліги студентів АПУ, з грудня 2008 є членом редакційної колегії першого всеукраїнського видання для студентів – юристів «Студент-правник». З березня 2009 працювала помічником генерального директора АПІТУ. Вільно володіє англійською, а також на базовому рівні німецькою та італійською мовами.
  • Руденко Тетяна Анатоліївна прийнята на посаду помічника генерального директора асоціації. Тетяна закінчила Київський інститут народного господарства, економічний факультет. З 1994 по 1997 працювала спеціалістом I-ї категорії відділу правової роботи Управління нормативних актів та правової роботи Міністерства транспорту України. З 1997 по 2007 працювала в газеті „День” випусковим редактором та відповідальним секретарем. З 2007 по 2009 - відповідальний секретар „Газети 24”.
RSS-матеріал