Lexmark

АПІТУ стурбована бездіяльністю НКРЗ

Асоціація підприємств інформаційних технологій України звернулася до Президента України Віктора Ющенка по допомогу у розблокуванні системи доступу на ринок України радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв

У зверненні, зокрема говориться:

"Відповідно до ст.29 Закону України “Про радіочастотний ресурс України” ввезення з-за кордону, реалізація та експлуатація радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюється на дозвільній основі. Визначення можливості застосування на території України та включення до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України, відповідно до ст. 25 названого закону повинні проводитися Національною комісією з питань регулювання зв’язку (НКРЗ).

Lexmark

Увага, нова адреса сторінки http://wiki.apitu.org.ua/wiki/Lexmark

Тенденции украинского рынка ІТ

Газета «PCWeek/Ukrainian Edition», 6 №26 (44), 21 декабря - 27
декабря 2006 публикует ответы экспертов на вопросы:

1. Какие качественные изменения произошли на отечественном ИТ-рынке в 2006 году?

2. Опишите наиболее значимые достижения вашей компании в 2006 году.

3. Какие явления, события, тенденции уходящего года вы можете назвать в качестве факторов, которые благоприятствовали/сдерживали развитие вашего бизнеса?

4. Какие ключевые изменения, по вашему мнению, произойдут на отечественном ИТ-рынке в 2007 году?

Подробнее см. Закономерности постоянных перемен

Члени Асоціації

Дійсні члени АПІТУ:

Пам'ятка дійсного члена АПІТУ 

ASBIS, CI-EL, EDG Group, ELKO, ENGLER, Epson, ERC, Fly Technology, Indigo Music, Intel, Investcom, Ipmatika, KM DISTI, Lenovo, Mobile Technocom, MTI, NIS, OKI, Panasonic, Samsung, Schneider Electric Ukraine, SI BIS, Броклайн, Бакотек, Вольт-Юг, Віаан Мобайлс, Гараж Мобайл Груп, Дефендер, Еврокоммерз Юкрейн, Екстрім Прайд, ІНАУТ, Карма Діджітал, Литер, Мобайл Айті, МУК, Навігатор, РадіоЛайн, Редмонд, Софілайт, Софтпрес, Техніка для бізнесу, Трендксім, УДЦР, Цифротех.

RSS-матеріал