Міністерство юстиції

Второй международный форум по электронной цифровой подписи «PKI-FORUM Украина 2013»

12 апреля 2013 года в Киеве, в отеле «Казацкий» по адресу: ул. Михайловская, 1/3, пройдет Второй международный форум по электронной цифровой подписи «PKI-FORUM Украина 2013».

Прес-конференція «Типові помилки та запитання щодо застосування з 01.01.2012 Закону України «Про захист персональних даних»

23 грудня 2011 року в Міністерстві юстиції відбулася прес-конференція за участю першого заступника Голови Державної служби України з питань захисту персональних даних Лілії Олексюк та директора Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції Олени Зеркаль. Прес-конференцію було присвячено роз’ясненню типових помилок та запитань щодо застосування з 1 січня 2012 року Закону України «Про захист персональних даних».

Лист Мінюсту від 05.05.2011 №289-0-2-11-81 "Щодо поняття роялті"

                                                   МИНИСТЕРСТВО ЮСТИЦИИ УКРАИНЫ
                                                                          ПИСЬМО
                                                      от 05.05.2011 г. N 289-0-2-11-81

В связи с Вашим депутатским обращением <...> Министерство юстиции рассмотрело письмо <...> относительно понятия "роялти" и сообщает, что при решении поднятых вопросов необходимо учитывать следующие положения законодательства.

Мінюст: З 1 січня 2010 року в Україні набирають чинності 35 законів, 2 укази Президента та 23 акти Кабінету Міністрів

З 1 січня 2010 року в Україні набирають чинності 35 законів, 2 укази Президента України та 23 акти Кабінету Міністрів України. Про це повідомив Міністр юстиції України Микола Оніщук.

Загалом, за словами Міністра юстиції, в перший день нового року набувають чинності 5 базових законів та 30 законів, якими вносяться зміни до чинного законодавства. З них 12 законів у соціальній сфері, 18 – у фінансово-економічній, 3 – у правовій сфері, 1 – в інформаційній сфері та 1 у сфері екології.

Так, серед базових законів, які набувають чинності в перший день нового року, Микола Оніщук назвав Закон України «Про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему», «Про газ (метан) вугільних родовищ», «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», «Про оптові ринки сільськогосподарської продукції».

Також, з 1 січня набуває чинності Закон України «Про наукові парки». Зазначеним Законом врегульовані правові, економічні, організаційні відносини, пов’язані зі створенням та функціонуванням наукових парків, і спрямований на інтенсифікацію процесів розроблення, впровадження, виробництва інноваційних продуктів та інноваційної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Ноутбуки Impression приобрел Национальный Банк Украины

27.08.09. Киев. - Компания "Навигатор" осуществила поставку ноутбуков Impression Computers собственного производства в Национальный Банк Украины. Сумма сделки - около 1 млн. грн.

"Навигатор" получил право на поставку ноутбуков Impression Computers по результатам победы в тендере, который был проведен Национальным Банком Украины. Портативная техника Impression Computers полностью соответствует всем требованиям заказчика к производительности, конфигурации, самым высоким стандартам качества и надежности.

Поставленные ноутбуки размером 15,4” созданы на базе процессора Intel® Core™ 2 Duo, высокопроизводительны и эргономичны, а рифленый металлический корпус устойчив к механическим повреждениям и загрязнениям.

Качество ноутбуков подтверждено сертификатами УкрСЕПРО, ДСТУ-ISO-9001 и ДСТУ-ISO-14001.

Обговорення проекту Положення про електронний реєстр даних про стан і результати проведення громадських експертиз

28 січня 2009 року з 14:00 до 16:00 години у приміщенні Міністерства юстиції за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10 (зал засідань, II пов.) відбудеться круглий стіл з обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про електронний реєстр даних про стан і результати проведення громадських експертиз".

Для участі в круглому столі запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич. Круглий стіл проводиться за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" і Українського незалежного центру політичних досліджень.

Роздаткові матеріали опубліковані за адресою http://www.ucipr.kiev.ua/files/books/handouts_rt28Jan2009.zip

При наявності зауважень і пропозицій прохання надавати їх на адресу Виконавчої адміністрації АПІТУ.

Создан Межотраслевой совет по вопросам развития информационного общества при Кабинете Министров Украины

Кабинет Министров Украины своим постановлением от 14.01.2009 № 4 создал Межотраслевой совет по вопросам развития информационного общества и утвердил Положение о совете.

Межотраслевой совет создан как постоянно действующий консультативный орган при Кабинете Министров. Задача совета – подготовка и предоставление Кабмину предложений по реализации государственной политики по вопросам развития информационного общества и интеграции Украины в глобальное информационное пространство.

Лист Міністерства юстиції України від 24.01.2001 р. №19-41-34

Про право підприємства здійснювати види діяльності, прямо не передбачені статутом

Лист Міністерства юстиції України від 24.01.2001 р. №19-41-34

У Міністерстві юстиції України розглянуто лист щодо надання роз'яснення на право підприємства здійснювати види діяльності, прямо не передбачені статутом, і повідомляється.

Статтею 25 Цивільного кодексу Української РСР і статтею 9 Закону України "Про підприємства в Україні" визначено, що юридична особа діє на підставі статуту (положення).

Згідно з вищезгаданим Законом, у статуті підприємства визначаються власник і найменування підприємства, його місцезнаходження, предмет і цілі діяльності, його органи управління, порядок їх формування, компетенція і повноваження трудового колективу та його виборних органів, порядок утворення майна підприємства, умови реорганізації і припинення діяльності підприємства.

Статтею 26 Цивільного кодексу Української РСР передбачено, що юридична особа має цивільну правоздатність відповідно до встановлених цілей її діяльності.

RSS-матеріал