Ющенко Віктор

АПІТУ стурбована бездіяльністю НКРЗ

Асоціація підприємств інформаційних технологій України звернулася до Президента України Віктора Ющенка по допомогу у розблокуванні системи доступу на ринок України радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв

У зверненні, зокрема говориться:

"Відповідно до ст.29 Закону України “Про радіочастотний ресурс України” ввезення з-за кордону, реалізація та експлуатація радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюється на дозвільній основі. Визначення можливості застосування на території України та включення до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України, відповідно до ст. 25 названого закону повинні проводитися Національною комісією з питань регулювання зв’язку (НКРЗ).

Запит пропозицій до нормативних документів на виконання Програми боротьби з контрабандою та порушенням митних правил

04.03.2008 Президент України видав Указ "Про Програму боротьби з контрабандою та порушенням митних правил на 2008-2009 роки"

Виконавча адміністрація АПІТУ має можливість надати пропозиції щодо змісту нормативних документів, які готує Кабінет Міністрів України для виконання Програми.

В разі наявності таких пропозицій просимо інформувати на адресу Виконавчої адміністрації
т./ф. +380 44 230 4835, http://apitu.org.ua, info at apitu.org.ua
офіс 208, "Кубик центр", вул. Шолуденка, 3, Київ, 04116


У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про Програму боротьби з контрабандою та порушенням митних правил на 2008-2009 роки

Відповідно до частини першої статті 17, пунктів 1 і 17 частини першої статті 106 Конституції України п о с т а н о в л я ю:

Ющенко: В Украине невиданными темпами разрушается таможенный контроль

19 Ноября 2007 Президент Украины на совещании в СБУ резко раскритиковал таможенные и правоохранительные органы и потребовал немедленного увольнения ряда руководителей региональных таможен. Более того, Виктор Ющенко предложил председателю таможни подать в отставку и поручил создать рабочую группу под руководством СБУ, которая будет проводить спецоперацию по борьбе c контрабандой.

В помещении Службы безопасности Украины при участии Президента состоялось совещания Защита интересов государства на экономической границе Украины.

Позиція АПІТУ озвучена на зустрічі з Президентом України

17.09.2007 за участю Президента України Віктора Ющенка відбувся форум «Влада і бізнес – партнери». Із висвітленням проблем ІТ-бізнесу на форумі виступив Валерій Пекар, президент компанії Євроіндекс, голова Комісії з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж УСПП.

АПІТУ напередодні надала п. Пекарю матеріали для їх урахування у виступі. На жаль, виділений на виступ час дозволив освітити тільки частину позиції АПІТУ, проте Валерій Пекар зокрема висловився щодо необхідності:

  • залишення норми про дворічний термін амортизації комп'ютерної техніки в проекті Податкового кодексу Мінфіну та включення цієї норми до інших проектів;
  • змін до регуляторних актів, виданих Держспоживстандартом, Міністерством охорони здоров'я, зокрема відміни обов'язкової сертифікації в Україні засобів обчислювальної техніки, як таких, що не становлять високий ступінь ризику;
  • вилучення з переліку медичних виробів паперових та пластикових конвертів для компакт-дисків.

Юрій Пероганич, генеральний директор АПІТУ, що також брав участь у форумі, подякував Валерію Пекару та передав у секретаріат форуму увесь сформульований АПІТУ перелік проблемних питань.

RSS-матеріал