Громадська рада при Держкомінформатизації

Голова Правління АПІТУ Елліна Шнурко-Табакова стала членом Громадської ради при НКРЗІ

27 січня 2015 року на відкритому засіданні НКРЗІ шляхом рейтингового голосування було обрано новий склад Громадської ради. До її складу увійшло 13 членів - представників інститутів громадянського суспільства.

Елліна Шнурко-Табакова, Голова Правління АПІТУ, стала членом Громадської ради при НКРЗІ.

За підсумками голосування Головою Громадської ради назначено керівника Української асоціації операторів зв’язку «Телас» Леоніда Ошерова.

Новообрані члени Громадської ради висловили готовність до конструктивної співпраці з НКРЗІ у напрямі впровадження професійних заходів для створення сприятливих умов вирішення актуальних питань розвитку галузі зв’язку.

Результати першого засідання Громадської Ради при Держінформнауки

7 вересня 2011 року відбулось перше засідання Громадської Ради при Держінформнауки, на якому було обрано керівництво Громадської ради, схвалено Положення про Громадську Раду, сформовано орієнтовний план роботи та план проведення консультацій із громадськістю.

Головою Громадської Ради обрано Максима СТРІХУ, віце-президента Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої школи України», заступниками - Тетяну ПОПОВУ, голову Правління ІНАУ та Ігоря ЛИСИЦЬКОГО, віце-президента Асоціації "Інформаційні технології України".

Також на засіданні сформовано склад Секретаріату Громадської ради, до якого увійшли: Юрій ПЕРОГАНИЧ, генеральний директор АПІТУ, Іван ПЄТУХОВ - віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, голова Комісії УСПП з питань науки та ІТ, Олеся АРХИПСЬКА - керівник проекту громадської організації «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір».

Пропозиції АПІТУ внесені до проекту порядку денного Громадської ради при Державному комітеті інформатизації України

Проект

Порядок денний
16-го засідання Громадської ради при Державному комітеті інформатизації України
від 3 червня 2010 року

Порядок денний:

1. Розгляд листів Держкомінформатизації №4344/05-10 від 12.05.10, №4338/0510 від 11.05.10.№4337/0510 від 11.05.10 до Громадської ради. І. Лисицький;

2. Проведення національного українського Форуму по управлінню Інтернетом. Т. Попова;

3. Про ініціювання законопроекту Про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" в частині введення почесного звання "Заслужений працівник сфери інформаційних технологій України". Ю. Пероганич;

4. Про усунення перешкод для інформатизації освітніх закладів - актуалізації Державних санітарних правил і норм "Влаштування і обладнання кабінетів комп'ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на ПК". Ю. Пероганич;

5. Про недопущення підвищення вартості сертифікації УкрСЕПРО. Ю. Пероганич;

6. Різне.

Голова Громадської Ради Попова Т.В.

Голова Секретаріату Лисицький І.В.

АПІТУ підготувала пропозиції до засідання Громадської ради при Держкомінформатизації України

3 червня планується проведення чергового засідання Громадської ради при Державному комітеті інформатизації України. Генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич є заступником голови цієї Громадської ради.

Асоціацією направлений лист членам ради з пропозиціями до порядку денного і проектами рішень Громадської ради:

1. Про усунення перешкод для інформатизації освітніх закладів - актуалізації Державних санітарних правил і норм «Влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп'ютерах»

Громадська рада підтримує необхідність:

- актуалізації Державних санітарних правил та норм «Влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп'ютерах», ДСанПіН 5.5.6.009-98. та

- інформування керівників шкіл та осіб, які приймають рішення про побудову та розвиток внутрішкільних мереж, про існування Державних санітарних правил і норм захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань, ДНАОП 0.03-3.30-96.

Громадська рада просить Держкомінформатизації України звернутися до Міністерства освіти та науки України та Міністерства охорони здоров’я України з проханням:

- переглянути та актуалізувати ДСанПіН 5.5.6.009-98,

Телефонна «гаряча лінія» Прем’єр-міністра України Ю.В.Тимошенко з представниками підприємницьких кіл

В рамках організації Всеукраїнських заходів з нагоди Дня підприємця Держкомпідприємництва ініціював проведення прямої телефонної «гарячої лінії» Прем’єр-міністра України Ю.В.Тимошенко з представниками підприємницьких кіл.

Ідея Держкомпідприємництва підтримана дорученням Уряду від 18.08.09 № 45522/1/1-09, згідно з яким захід відбудеться 8 вересня 2009 року (початок об 11.00, орієнтовний час проведення – 2 години).

При наявності проблем (питань) які є актуальними щодо підтримки та розвитку підприємництва, просимо підготувати перелік цих питань, запропонувавши шляхи їхнього вирішення (подолання).

При підготовці переліку питань пропонуємо використати таку форму:
№ п.п.
Визначення питання (проблеми)
Пропозиції (стан роботи) щодо вирішення (подолання)

Заповнену таблицю просимо направити електронною поштою на адресу lawyerapitu.org.ua до 27 серпня 2009 року.

Громадська рада при Державному комітеті інформатизації України - 3-є засідання

06.11.2008 у Державному комітеті інформатизації України відбулося 3-є засідання Громадської ради при цьому органі. Участь у нараді взяв генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Громадська рада підтримала пропозиції АПІТУ до проекту Загальних вимог до програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення держорганів.

Див. також: http://dki.org.ua

Веб сайт Громадської ради при Держкомінформатизації - подарунок від АПІТУ

Громадська рада при Державному комітеті з питань інформатизації отримала в подарунок від АПІТУ власний веб-сайт - http://dki.org.ua

Початкове наповнення і адміністрування сайту здійснює Виконавча дирекція АПІТУ.

Рішення про створення сайту прийняте на засіданні Громадської ради, що відбулося 2 жовтня 2008. Участь у засіданні брав генеральний директор АПІТУ Ю. Пероганич.

Як активізувати та легалізувати ринок програмного забезпечення

Шляхи активізації та легалізації ринку програмного забезпечення буде обговорено на зустрічі в рамках Експертної групи по програмному забезпеченню Громадської ради при Держкомінформатизації. Питання про проведення такої зустрічі узгоджено Виконавчою адміністрацією АПІТУ з Ігорем Рубаном, головою Держкомінформатизації. На зустріч будуть запрошені представники провідних виробників та імпортерів програмного забезпечення. Дата проведення буде визначена після надання АПІТУ пропозицій до нормативних документів у цій сфері.

RSS-матеріал