Рада національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України

Засідання Президії РНАТ

27 серпня 2009 року планується засідання Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України з наступним порядком денним:

  1. Щодо підготовки матеріалів на тему: «Про державну промислову політику України» для заслуховування на засіданнях РНБО.
  2. Щодо запровадження обмежень у податковому кредитуванні.
  3. Щодо проблем з утилізацією відходів пакувальних матеріалів.
  4. Про переговори щодо створення зони вільної торгівлі з Канадою.

В засіданні планує взяти участь генеральний директор АПІТУ Ю.Пероганич

Створюється банк даних корупційних схем

За адресою http://www.Rnat.org.ua/node/240 опубліковане звернення до національних виробників товарів і послуг. Звернення під заголовком "Захистимо бізнес від корупції" прийняте Радою національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України.

Звернення містить пропозиції відмінити ПДВ та спрощену систему оподаткування, боротися з комерцією, організовуваною при держорганах.

Звернення містить пропозицію створити "банк даних всіх корупційних схем, послуг, документації, довідок, державних органів виконавчої влади чи їх служб, якими перекладені функції по виконанню своїх обов’язків на приватні структури (ПП, ТОВ, фізичні особини) для додаткового обкладання «непрямими податками» виробників."

За наявності інформації для такого банку даних, прохання передавати її в офіс АПИТУ для узагальнення за формою, вказаною в кінці статті http://www.Rnat.org.ua/node/240

Шляхи виживання національних виробників товарів та послуг за умов економічної кризи - бачення РНАТ

Вчора, 16 лютого 2009 відбулося засідання Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України (РНАТ) на тему «Шляхи виживання національних виробників товарів та послуг за умов економічної кризи». В засіданні взяв участь генеральний директор АПІТУ, член Президії РНАТ Юрій Пероганич.

Учасники прийняли резолюцію (проект в редакції, прийнятій на засіданні Президії Ради національних асоціацій товаровиробників 12.02.2009):

1. Звільнити від оподаткування ПДВ на природний газ та електроенергію, що поставляються для виробничих потреб промислових підприємств.

Антикризовий Меморандум порозуміння з Кабінетом Міністрів України

Розроблено проект Меморандуму порозуміння між Кабінетом Міністрів України та Радою національних асоціацій товаровиробників при КМУ (див. http://Rnat.org.ua ), який покликаний подолати наслідки скорочення виробництва продукції в Україні, що викликані зменшенням обсягів споживання та світовою фінансовою кризою, зберегти робочі місця, існуючий рівень заробітної плати та інші соціальні гарантії для працівників галузі, розвивати внутрішній ринок, та стимулювати попит на вітчизняну продукцію на внутрішньому ринку. На пропозиції АПІТУ до меморандуму додано положення про надання права українським виробникам застосовувати щорічну 25-відсоткову норму прискореної амортизації для основних фондів групи 4, а також щодо нульової ставки податку на прибуток у разі реінвестування прибутку підприємств на придбання основних фондів групи 4.

Засідання Президії Ради національних асоціацій товаровиробників при КМУ

1 жовтня 2008 року відбулося засідання Президії Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України. Розглянуто питання щодо підготовки засідання Ради національних асоціацій товаровиробників при КМУ, проведення якого заплановане на 15.10.2008 в Міністерстві економіки України (Львівська площа). В засіданні взяв участь член Президії РНАТ - генеральний директор АПІТУ Ю. Пероганич.

Засідання Президії Ради національних асоціацій товаровиробників

15 квітня відбулося засідання Президії Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України. Серед інших було розглянуто питання організації виконання Протокольного рішення розширеної наради голів асоціацій за участю керівництва Мінекономіки від 28.03.08

Асоціація ІТ-дистриб’юторів презентувала веб-сайт Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України

24 травня відбулася презентація інтерактивного веб-сайту www.Rnat.org.ua Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України. Тема презентації - “Новий діалог із бізнесом за правилами СОТ”. Презентація відбулася за участі Віце-прем’єр-міністра України Дмитра Табачника та керівників 58-ми галузевих асоціацій, представників Асоціації банків України та Ліги страхових організацій України.

Власне презентація сайту була проведена в рамках доповіді „Механізми публічного обговорення суспільно-значущих проблем економіки України”, з якою виступив директор Асоціації ІТ-дистриб’юторів Юрій Пероганич.

Прикріплений файлРозмір
Rnat.ppt405 КБ
RSS-матеріал